Zprávy z cest

15.03.2011 00:33

Minulé dny byly opět trochu náročné a tak jsem nemohla téměř nic dělat. Dnes (vlastně už včera) se to ale už trochu pohlo (a taky to vypadá, že víkendové "Lenora" už taky konečně odkráčela kamsi vdál). Takže jsem se pustila opět do práce. Jednak jsem byla minulý týden okolnostmi "donucena" přihlásit se na Facebook. Dlouho jsem se mu bránila, ale pak jsem zjistila, že když nemůžete někoho sehnat, funguje FB lépe než Interpol :-D. Tak už jsem tam taky... Zatím se tam trochu "otrkávám", ale už dělám první krůčky.

Také jsme přemýšlely, jak podpořit naše projekty a rozšířit je mezi co nejvíce lidí a Mirku krom FB napadlo i přidat je na web www.maitrea.cz. No a tímto vám ho chci doporučit taky. Je tam veliká spousta akcí a zajímavostí a tak pokud hledáte něco ve svém okolí či kdekoli v ČR, rozhodně máte z čeho vybírat...

No a pak se udály dvě další změny na těchto stránkách:

1) Jednak mi brzy vyprší platnost domény www.sacredheart.cz a také jsou všechny projekty zatím v běhu a tak jsem i já začala řešit otázku financí. To, co dělám, dělám opravdu s láskou. Stojí to také ale poměrně dost času a energie (a poplatky i peníze), tak jsem přemýšlela, co s tím. Nemyslím si, že zpoplatnění článků, jak je to jinde, by bylo řešením. Nicméně jsem si řekla, že se alespoň otevřu možnosti přijímání. Vím, že jste na tom mnohdy podobně a leckdy i "hůř". Nicméně pokud cítíte, že byste tvorbu těchto stránek chtěli podpořit, budu velmi ráda. Možná to může působit trochu zvláštně. Pokud vám ale tyto stránky pomáhají, možná sami chcete nějak pomoci. Pokud ano, ta možnost tu teď je. V rubrice Podpořte Posvátná Srdce je číslo účtu, kam můžete poslat své příspěvky. Brzy tam také přibyde minimálně jeden "dobročinný" projekt a možná i další - proto to množné číslo. Na oplátku přemýšlím o zavedení takové online miniporadny, ještě to zraje, ale myslím, že to vyzkouším.

2) Možná jste si všimli ještě jedné rubriky - Zápisy z cest. No a tam jsem jednak přesunula loňský avalonský článek a hlavně tam přibyla první zpráva z Egypta, na kterou se mě tolik z vás ptalo!!!

No a tuto zprávu a události posledních měsíců nááádherně doplňuje Kryonek - Načasování velkého posunu.

Pro zatím je to vše. Nechci slibovat konkrétní termíny, ale jestli mi to vydrží, mohlo by tento týden přibýt pár dalších příspěvků (snad povedených) opět ode mne (nás)... No, uvidíme.

 

Tak zatím...

 

M.