Znovu Solara a nejen Solara

13.10.2010 22:10

Tak je všechno zase trošičku jinak. DÍKYBOHU!!! Už jsem to skoro začala vzdávat. Říkala jsem si, že na to překládání snad zůstanu sama. No a nezůstanu!!! Děkuju Pétě Novákové za její bezva překlady k Mudrám, k Otevírání Lotosového Srdce a XUÁ!, které jsem původně také chtěla přidat, ale pak už jsem neměla sílu. Díky. Honem jsem její překlad vyměnila za svůj. Poslední dobou se mi stává, že prostě zapomínám slovíčka. Někdy i v češtině, ale hlavně v angličtině. Ta nejpodstatnější zůstávají, ale ten zbytek tak nějak mizí - že by příprava na jiné způsoby komunikace? Nebo mám dát prostor i ostatním? Netuším. Jen je legrace, že za týden mám jet do Anglie a jestli to půjde tímhe způsobem, tak si nevzpomenu ani na to, jak si objednat jídlo. Asi budu máchat rukama a říkat HAM (jako že česky ham, ne anglicky "hem", což znamená šunka, ale to by taky šlo). No, zajímavé je, že zůstala slovíčka jako objetí, radost, smích, štěstí, děkuji a láska... Jen doufám, že nebudu muset jet městskou hromadnou dopravou - už vidím, jak si místo lístku říkám o objetí!!! :-) I když to má taky něco do sebe. Ale teď už dost. Takže překlady rituálů jsou pod Solarou. Pétě znovu děkuji a Světlušce a Šamanovi taky (že to tak hezky "zařídili"). Díky nim jsem přidala ještě jeden příspěvek od Igora Chauna - jsou to moc krásné modlitby: Klíč harmonie, Svěcení místa a Děkovná modlitba. Jsou super. Je to síla!!! Díky.

 

Také jsme s pár lidmi zjistili, že nás prostě "nestíhá" počítačová technika, CD přehrávače a spol. Takže jestli se vám to děje taky, zůstaňte v klidu, to je teď úplně normální. Zjistili jsme, že jak se zvyšují naše vibrace, tak si s tím současná technika úplně neví rady. Legrace je, že nám s tím a vůbec s celým 3D systémem pomáhají bytosti z jiných sfér. Teď mám konkrétně na mysli opět mého Milovaného Archanděla Michaela, ale není sám. Jůůů, teď jsem si ho představila jak běhá kolem mého počítače (který dneska taky zastávkoval) v montérkách a s nějakým nářadím v ruce. No, sekne mu to, ale je to legrace. Všem bytostem posílám vřelé díky. A i za krásné mailíky, které poslední dobou dostávám.

 

A hlásím, že se hlásí další skupiny a že ta spolupráce dostává grády. Funguje nejen v rámci spolupráce mezi ženami a muži, ale i napříč generacemi, různými skupinami a je už skutečně mezinárodní. Vlastně už i meziplanetární. Je to nádhera. A všechno to nabývá na rychlosti a intenzitě. Super.

 

Tak já už jdu relaxovat, slíbila jsem to. Dobrou noc nebo krásný den,

 

 

M.