Změna je život

10.02.2011 16:16

 

No a je to tady!

Ještě včera jsem psala o tom, že se mnoho věcí změní, ale v tu chvíli jsem ještě netušila, že i na tomto webu. Ale večer a dneska to fakt "jelo".

Jednak jste si (doufám) všimli, že jsem změnila komplet design. Přeskládala jsem trochu i záložky - nyní vlevo a v jiném pořadí. Navíc přibyla i jedna s názvem - Akce a Projekty!!! Tu prosím nepřehlédněte. Všechny akce budou pro jistotu ještě i vpravo na úvodní stránce (a jestli přijdu na to, jak to upravit, tak budou vpravo na všech stránkách!!!). No a teď konkrétně k novinkám:

Nejprve dva články ode mne v Povídání:

Jeden (nejen) k Egyptu - mimochodem, sotva jsem to dopsala, už se ozval Ahmed, že opět začaly demonstrace - chtějí sesadit prezidenta, ale zatím je vše OK. Prostě to odpovídá tomu, co se teď děje energeticky po celém světě, takže platí - klid, důvěra... a uvidíme.

- Druhý se jmenuje Očista, pokora a změny v (mém) životě.... no comment :-)).

No a protože jsem od 1.2.2011 podnikatelka :-D, tak jsem se pustila do podnikání - a plánování na plno. (Mimochodem - když jsem to psala Ahmedovi, tak se mi nechtělo použít slovo "businessman" nebo "businesswoman", tak jsem napsala "enterpriser" - tak se smál a zeptal se, jestli to má něco společného s tou hvězdnou lodí Enterprise.... - a vlastně kdo ví?) Takže tady jsou hned dvě nové pozvánky:

- Na můj první veřejný meditační "debut" - Valentinskou meditaci.

- Na (dlouho toužebně očekávaný) projekt, který chystáme společně s Mirkou Petrovičovou - Školu Mystérií Marie Magdaleny. Zatím se jedná o úvodní pozvánku. Více info snad již brzy.

A pak ještě dvě videa v Pohlazení:

- Kde je ksakru Matt? (K odlehčení.)

- A Chvála Zemi, Životu a Univerzu - krásně se hodí k dnešní Globální meditaci (viz včerejší výzva) - to připomínám pro případ, že máte jako já nastaveno, že je dneska dvátého února... NENÍ. Je desátého!!!

 

Mám trochu "cukání" najít ještě něco coby sedmý příspěvek, ale ne, vydržím to. Šest STAČÍ!!!! Sedmým příspěvkem jsou ty změny designu!

 

Mějte se moc krásně, Srdíčka.

 

Vaše M.