Zita - Jasněnka: vize ze 17.7.2011

14.08.2011 23:23

Když jsem se ráno probudila, bylo krásně, taková zvláštní atmosféra, včera jsem prožila krásnou svatbu své kamarádky. A i dnes bylo pěkně.  Koťátko si šlo hrát do jiné místnosti a já se začala v klidu, ráno modlit Otčenáš a Zdrávas Marie a najednou z ničeho nic, jsem viděla tuto vizi:

Viděla jsem Čechy a Moravu z leteckého pohledu jakoby z výšky, hory kolem vytvářely hranici, do které z nebes andělé snášeli obrovitánské, čiré rubínově červené srdce o těchto rozměrech. Od hor severu Krkonoš až k jihu na Šumavu a od západu Krušných hor až po Beskydy na východě. Byla to obrovská nádhera, jako když se vrací srdce do své srdeční krajiny. Srdce se pomalu vpíjelo do země a nad horami nad naší republikou se udělal takový krásný štít. Do toho z nebe začal padat nádherný proud zlatého paprsku se spirálkami, to jsem vnímala jako dárek od Sai Báby. S tímto srdcem byli propojení takovou nitkou lidé, spousta lidí zde. Proto bylo dovoleno sem to srdce již dát, že je nás tu už spousta.  To my jsme prací na sobě podpořili tento dárek a proto, můžeme už jako Češi i Moravané, dát najevo hlas svého lva, kterého máme i ve státním znaku. A probudit se k činnosti. Tak jsem to vnímala já, z celého srdce jsem vděčná za tento nádherný prožitek a vím, že to bylo Kristovo srdce. To nakonec začalo pulzovat a vystřelovalo svoje nádherné světlo spolu s tím zlatým do oblohy, odkud se odráželo zpět. A pásy této energie vytvářely vzory srdce a obtáčeli Zemi a padaly zpět. 

Moc děkuji za tento pohled, který tak potřebujeme vidět, nejen číst ty zprávy o konci světa, ale vnímat, že se děje něco pozitivního. Děkuji Kristu, andělům, průvodcům, Bohu i Panně Marii za tento dárek.

A konečně i děkuji přátelům, kteří naléhali a říkali tak už to napiš, měj tu odvahu. Tak tady to je.

 

Mějte se srdíčkově s láskou Jasněnka-Zitka