Zavřete oči, odcházím :-)

21.10.2010 09:12

Když jsem dnes zapla počítač, "blikla" na mne informace, že dnes je den, kdy byla vynalezena žárovka. Před 131 lety... Budiž světlo!!!

Když už jsme u toho světla - v projektu "Solara", čiliže Ukotvování 9. Brány 11:11, je nás aktuálně už 30 skupin (Čechy, Slovensko, Glastonbury). Počítám zatím zaregistrované (aktualizováno podle "vnitřního vývoje", což na Nvisiblu není). Ale nezapomeňme ani na ty, co v seznamu nejsou a budou ukotvovat jako jednotlivci a hlavně ani na naše "spojky" na Master Cylinderu!!! Všechny "registrované" i "neregistrované" :-D moc zdravím a objímám. Nechť vás Amazing Grace stále provází a nezapomeňte - I will allways love you...

 

Tak, hotovo. Ode dneška fungují tyto stránky pod oběma názvy: www.sacredheart.cz i www.posvatnesrdce.cz. V Pohlazení přibyly dvě nové písničky (viz výše), v Probouzení jedna "zajímavost" - jen pro ten dnešní den :-) a v Solaře už je snad také hotovo vše, co hotovo být mělo. Diskusní fórum už žije svým životem, tak nechme věci jen tak volně plynout. Já jdu pokračovat v balení. Od zítřka nejsem na příjmu. Pouze telepaticky. :-)

 

S Láskou,

 

Vaše Posvátné Srdce M.