Základní atributy Strážce Majáku

07.11.2012 22:10

Základní atributy Strážce Majáku

Celý den cítím jakýsi mírný neklid. Zprvu jsem ho nevnímala, protože jsem už mnoho nocí pořádně nespala a dokončovala jsem několik projektů, pro jiné jsem připravovala „půdu“… Ale jak nastala noc, Adámek konečně usnul, já si dala sprchu a horký čaj a najednou vím, odkud to pramení. Dere se na svět další „výzva“. Možná to není ani tak výzva, jako spíš připomenutí.

 

Ti, co pravidelně čtou Kryonova poselství vědí, že nás velmi často přirovnává k Majákům. Nejprve mi ta souvislost vůbec nedocházela, ale stále se ve mně ozývají slova (ne nutně v tomto pořadí): Služba – Akce - Kotva – Strážce – Světlo – Nesouzení - Soucit - Klid…. A před pár dny se mi ve snu několikrát objevilo, že 23. listopadu se něco důležitého promění a také mne každou chvíli něco neustále odkazuje na datum 11.11. A až teď se to vše spojilo. A takhle to tedy cítím:

 

22.11.2012 se ukotvuje 11. brána 11:11. Součástí ukotvování je i „funkce“ Tichý Strážce (Pozorovatel). Ten, který shlíží „do kraje“ (na planetu) a vysílá ze srdce pocit, že je vše přesně jak má být. Že je vše v pořádku. Přemýšlela jsem, proč mne to poslední dobou neustále nutí sice k plné přítomnosti, klidu a bytí, ale zároveň i k neustálé „akci“. A co se to kolem děje – ty vlny neklidu, posuzování, oddělování se, možná trochu paniky… I to už mi Kryon vysvětlil. A mě se to teď pospojovalo:

 

Co dělá strážce majáku, když se obloha zatáhne černými mraky a začne zuřit bouře? Na nic nedbá - na únavu, nemoc, osobní starosti… vše musí stranou (SLUŽBA) – vyšplhá na věž tohoto stabilního a pevného majáku (KOTVA – pevný bod ukotvený na skále na mořském pobřeží) a prostě rozsvítí SVĚTLO, jehož kužel pak klouže po rozbouřené hladině a prozařuje temnotu i mlhu (opět akce)… A proč to ten strážce dělá? Protože je to jeho povolání (služba) a protože (sou)-cítí (SOUCIT) s lidmi, kteří se plaví po moři. Neřeší, zda se v okolí plaví jen samí dobří lidé a proč že vůbec vyrazili na moře (NESOUZENÍ) – zda proto, aby se uživili či proto, aby pouze pro sebe nachytali (zlaté) rybky či jen tak za zábavou. Ani ho nenapadne nad tím přemýšlet. Prostě v okamžiku, kdy je ho nejvíc potřeba, tak KONÁ. Nepanikaří, zachovává KLID a ten pak šíří dál – věřím, že když lidé na rozbouřeném moři uvidí světlo zářícího majáku, pocítí i oni kousek tohoto klidu – rozhodně dostatečně velký, aby se vyhnuli nebezpečným útesům a bezpečně přistáli u břehu… Nové Země?

 

A co to tedy (alespoň pro mne) znamená konkrétně?

 

  1. V neděli 11.11. a pak každý další den se vydám ven do přírody, nejlépe někam, kde budu mít rozhled po kraji. Je důležité se pevně ukotvit = být KOTVOU (a spojit se tak se Zemí i svým vlastní středem). Pevným majákem a zároveň jeho STRÁŽCEM a podle toho jednat. Vyzařovat pocit, že vše je v pořádku a děje se přesně to a přesně tak, jak se to dít má a že každý dělá přesně to, proč sem přišel. Mám pocit, že by pomohlo i to, když si budu vizualizovat, že se každý, kdo si to vybral, probouzí – otevírá oči a VIDÍ. O to větší soucit je potřeba zejména pro ty, kteří se probudili a zjistili, že jsou „na druhé straně“ a že to tedy mají do přístavu nejdál… V tomto budu pokračovat určitě nejméně 12 dní (do 23.11.).

 

  1. Totéž uvést do praxe – ale to už nějakou dobu dělám. Děje se pro mne neuvěřitelná věc – prostě se „musím“ dívat na televizní zprávy, záběry z politických konferencí a neustále hledat to zářící světlo uvnitř každého z těch lidí. Stejně jsem se téměř „skamarádila“ s dětskou doktorkou (viz očkování) a stejně reaguji i na veškeré poplašné zprávy, které se různě šíří. A tak bych mohla pokračovat. Prostě nebuďte překvapení, pokud se najednou začnete objevovat v místech či situacích, kam jste si říkali, že už nikdy nevkročíte… a že je těch oblastí, kde řádí „bouře“, opravdu hodně. Může to být v rámci veřejného politického dění, přírodních „katastrof“, konfliktů mezi zeměmi i jednotlivci, v rámci vlastní rodiny a rodové linie a mnoha a mnoha dalších… Ale nezapomínejte – všechno je jak má být! Všechno se děje tím nejlepším možným způsobem, který je v nejlepším zájmu pro všechny. (Nesejde na tom, že to možná ještě není vidět, ale pevně tomu věřím.)

 

A proto doporučuji – pokud to cítíte stejně – nedělejte, co bezprostředně nemusí být, ale snažte se odpočívat, jak to jde, abyste měli dostatek sil… Jak ukazuje obrázek, který jsem právě teď "náhodou" objevila - však ona nám to svícení nebesa "oplatí"... :-D.

 

 

S Láskou a Pevnou Vírou v Srdci,

 

 

 

M.

 

 

P.S.: Přečtěte si také můj článek O soucitu - úplně jsem zapomněla, že jsem to tam již z větší části popsala… alespoň je vidět, že to tak opravdu cítím :-D!

 

Pro www.posvatnesrdce.cz Marie Kuchařová