VV - Video vsuvka

02.12.2012 23:34

 

Zdroj: FB stránky Interesting Places (restaurace v jeskyni u moře - jižní Itálie)

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

 

od čtvrtka se chystám na další příspěvky, ale stále na to nějak nebyl ten správný čas. Věnovala jsem se svému malému marodovi (nebojte, už je zase vpořádku), překladům, domácnosti (už mám vygruntováno i přestavěno, aby šmudlík neměl co demolovat při svém zkoumání okolního světa!!!) a také poslouchání Kryonových záznamů - máme se na co těšit!!! Opravdu! V překladech i v životě ;-). I když naše mise "setby" nových semínek potrvá ještě pěkných pár let, vnímám to již mnohem radostněji... No a také jsem odpočívala, i když to tak asi nevypadá :-D. Prostě - všechno má svůj čas.

 

No ale to jsem odbočila. Chtěla jsem vám říct, že příspěvky budou. Pravděpodobně již zítra večer (v pondělí). Můžete se těšit na článek od Lee Carrolla, na Hilariona a nejspíš přidám i něco "od sebe". Teď jsem jen chtěla přidat něco pro zpestření a relax. Není nutné stále mnoho informací. Toto by měl být takový oddech a pohlazení.

 

Nejprve dvě videa, která mi poslala Evička Z.:

1) Welšský chlapecký sbor - Only Boys Aloud v soutěži Britain´s Got Talent 2012. Poslouchala jsem to už předevčírem, ale jestli se dobře pamatuji, tak jeden z chlapců říká, že je za to moc rád, protože jinak by se kluci toulali po ulicích a to není zrovna optimální, protože tam není moc práce a to s sebou přináší mnoho vedlejších příznaků... A tohle je navíc moc baví. A je to vidět. Tedy spíš slyšet...

 

2) Druhé video je opravdu dechberoucí. Jedná se o velmi náročnou choreografii, jejíž název by se dal snad přeložit jako Tisíciruká Quan Yin. Je obtížné něco takového poskládat i za "normálních" okolností, ale představte si, že tanečníci jsou někteří hluší a jiní slepí!!! Neuvěřitelné. Nádherné. Dechberoucí. Vzbuzující úctu a obdiv. Každopádně krásné.

 

3) No a do třetice ještě video, které dal dohromady Honza Menděl s přítelem Pájou. Myslím, že se jim moc povedlo. Ze začátku (moje) hlava ještě povídala, že by možná pár věcí formulovala jinak, ale to jsem hned "vypnula". Proč to kazit komentáři? Je to udělané hezky a od srdce. Tak, jak to cítili a já to tedy s radostí a bez poznámek sdílím. Není třeba vysvětlovat obsah. Video se jmenuje Prezidentka Táňa Fischerová. Jinak můžu říct, že pečlivě sleduji rozhovory se všemi kandidáty, abych mohla s čistým srdcem a svědomím volit až nastane čas. Většina kandidátů se sama vyřazuje svým projevem i tím, že když přijde na "konfrontaci", tak se okamžitě odhalí, zda jsou jejich slova upřímná nebo jde jen o prázdná hesla (navíc převzatá). O to to bude snazší. Nicméně jim ještě dávám šanci. Baví mě to.

 

Tak a teď už jdu do pelíšku. Dobrou noc a sladké sny a nebo neméně dobrý den a neméně sladkou realitu :-D.

 

S Láskou,

 

 

Vaše Posvátné Srdce M.

 

Zdroj: FB stránky I love being a mom (Miluji být mámou)

"Myslela jsem si, že jsem se naučila, co jsem potřebovala vědět. Pak jsi se přiřítila na svět se svým zářivým duchem (duší) a já si uvědomila, že jsem teprve na ZAČÁTKU. A tak jak jsi rostla, učila jsi mne. Svým hlasem, volbami a úžasným způsobem BYTÍ jsi mi ukázala krásu, kterou jsem nikdy neviděla; hloubku života, kterou jsem nikdy nepoznala; radost, kterou jsem nikdy necítila a LÁSKU, kterou může přinést jen dcera."

Pro syny platí také. :-D