Vítejte v úplně Nové Zemi (doplněno)

22.05.2011 21:12

Milovaná Posvátná Srdce,

 

minulost je pryč, co bylo - bylo... Už žádné utrpení, žádné křivdy - jsme Doma. Jsme v Nové Zemi, té na kterou jsme čekali a do které jsme tak průběžně nakukovali, případně ji i ukotvovali. Teď už jsme tu a jsme tu Doma.

Víkend byl naprosto nádherný, léčivý a osvobozující. Je ve mně nesmírná vděčnost a pokora a úžas. Naše víkendové setkání bylo nepopsatelné. Něco takového prostě nevymyslíš. To se musí stát... (Všem zlatíčkám děkuji.)

No a velmi mne dojalo, když mi milovaná D. poslala odkaz na stránky, které mi kdysi již přišly (od milované O. :-D), ale tentokrát tam nepíšou "něco obecného" - ale to, co jsme prožily. Sice to popisují jen v krátkých větách, ale ono nejde o kvanta slov. Snad mi rozumíte, protože teď víc nedokážu zformulovat.

Ještě přidám po delší době příspěvek od Jiřího - písničku Vše je jedním. Moc se mi líbí.

 

A teď už jdu do hajan, sotva koukám.

 

Krásnou dobrou noc,

 

23.05.2011 0:12

Tak jsem spánek "rozchodila" a mám ještě dvě doplnění. Z obou mám velikánskou radost. Jedna je soukromá i "služební" - konečně se mi podařilo dokončit web pro cesty do Egypta... https://hammockadventures.webnode.cz!!!

No a ta druhá je soukromá i "celoplanetární"!!! Následující video - jsou to autentické záběry z revoluce, která probíhá po celém světě. Doporučuji dokončit. Pokud byste chtěli, můžu přeložit, ale jednak myslím, že není třeba a pak - pokud budete chtít, těch několik slovíček si určitě najdete. Je to veliká krása. Ale ve zprávách to zatím nenajdete... DOKÁZALI JSME TO!!! Neznamená to, že bychom měli hotovo, ale je úžasné vidět výsledky. Je překrásné být toho součástí. Proto jsme sem přišli!!! (Ty záběry z Říma - to je právě ta skupina "Všichni jsme součástí Flotily Svobody... (Freedom Flotila), o které jsem nedávno psala."

">