Věnování a Vyznání

11.02.2011 23:11

 

Nejprve tedy to věnování

Dneska to bude hodně videjkové... A bude to o mužích i o ženách!!! Rovným dílem. (Jenže se blíží Valentin a na mě jde „jaro“, tak to jsou videa oslavující spíš tu mužskou chrabrost....)

Celý tento příspěvek bych chtěla věnovat všem statečným srdcím. Statečnost má mnoho forem.... Může vypadat tak, že máte odvahu „čelit“ někomu, kdo vám vyhrožuje – jindy čelíte třeba sami sobě – svým strachům, pocitům, domněnkám.... Možná to probíhá jen ve vašem nitru, možná nahlas. Možná ukápne pár slziček, možná vás to posílí a úplně díky tomu rozkvetete. Někdy chce velikou odvahu promluvit, jindy je třeba odvahy, abyste mlčeli. Odvážné může být udělat první krok, pak druhý a prostě jít a někdy chce odvahu se zastavit. Statečné je konat a statečné je jen být a dovolit si přijímat. Statečné je nabídnout pomoc, útěchu či lásku a statečné je nechat srdce otevřené, když zažijete odmítnutí. Statečné je ochraňovat a zastat se slabšího, statečné je ukázat svou vlastní slabost a zranitelnost... A každá forma této odvahy si zaslouží náš obdiv – a uvědomme si, že to není jen obdiv k druhým. Tuhle statečnost v sobě neseme všichni!!! Takže tedy pro všechna naše statečná srdce jsou následující písničky:

 

Věřím na mír a na lásku. Byly ale doby, kdy ať jste se snažili sebevíc, tak prostě někdo zemřel. Tahle je za všechny, co chtěli mír a klid, ale přišla doba, kdy museli chránit – ne sebe a majetek – ale své milované:

 

 ">

 

Tahle je za ty, co byli pro mír a klidně nastavili druhou tvář a obětovali svou „hrdost“, aby mohli žít v klidu s někým, koho milovali, ale přišla doba, kdy o něj přišli a nechtěli, aby vraždění jeho blízkých pokračovalo. Museli se (je) bránit.

 

 ">

 

A tahle je za Jeshuu a všechny duše, které přišli a splnily svůj úkol bez ohledu na to, jak moc to bylo těžké a bez ohledu na to, zda to byl úkol tzv. „světelný“ či tzv. „temný“. Všechny si zaslouží naší lásku a soucit. (K tomu se ještě vrátím. Možná před Egyptem, možná po něm, ale vrátím. Je v tom stále ještě mnoho nevyřčeného...)

 

 ">

 

 

No a teď mé „vyznání“

Asi jste si už podle výběru videí všimli, jaký je můj Milovaný. Klid – pořád ještě jsme se v tomto životě nesetkali. Zatím. Snad už je „za dveřmi“... Pšt. Ticho. – Ne, ještě neklepe – to asi táta něco opravuje v kolně :-D. Dělám si legraci... Takže zpět k Milovanému.

Potkáváme se na mnoha úrovních a při mnoha „příležitostech“ (meditačních), jen na Zemi ke mně v této inkarnaci ještě nedorazil. No a v rámci „zhmotňování svého přání“ jsem vám ho chtěla trochu popsat... Popíšu ho jen v souvislosti s planetou Zemí (na jiných planetách vypadáme oba jinak – netuším proč). Takže:

Je vysoký (dost vysoký), silný, má delší vlasy (tmavé), lehce zarostlou tvář a překrásné oči (hnědé, ale jejich odstín se mění). Má překrásný hlas a nádherné srdce. Přemýšlela jsem o tom, proč je právě takovýhle a proč ho hledám právě v téhle podobě – říkala jsem si, jestli nejsem povrchní. Možná jsem... Ale věřte mi, že bych ho nešla „reklamovat“, kdyby měl třeba jen metr padesát a žádné vlasy. Jeho duše je takováhle a to je pro mne podstatné. Důvodů proč ho hledám v té podobě, v jaké se objevuje, je několik – jednak si ho takhle „pamatuju“, potom si říkám, že musí být důvod, proč ho takhle silně vnímám a pak – v jedné vizi mi to slíbil :-)) – to když jsem se bála, že ho nepoznám. (Ještě jsem ho kdysi napůl v žertu prosila, aby mi pro jistotu dupnul na nohu a řekl: „To jsem já!!!“ To ale nechal bez komentáře, tak nevím...)

 

Dneska mi ale došlo, proč vypadá zrovna takhle. Vysoký a silný je proto, že já sama jsem vysoká a potřebuji cítit bezpečí a nechat se hýčkat v silné náruči. S tmavými dlouhými vlasy si ho pamatuji a podobné mám i teď já. A oči taky – nevím, kde jsem k tomu přišla, ale tak nějak mám pocit, že když jsme oba vznikli společně (naše duše byla kdysi jednou), tak máme možná i stejné oči... Jeho hlas slýchám v noci, když spím a je mi smutno a jeho srdce cítím stále – tluče zároveň s mým....

 

 

Pro www.posvatnesrdce.cz Marie Kuchařová

 

">