Uvolnění energie Grálu

19.07.2011 23:23

 

čas
30. červenec · 22:30 - 23:00

Vytvořil(a)

 

Dne 30.7.2011 ve 22:36 nastane silná astologická konstelace, která bude pro toto město (Prahu) a celé naše území velmi příznivá a klíčová.


Konjunkce - Slunce, Luny a Venuše ve Lvu bude v konjunkci se Sluncem Prahy a to vše v trigonu na Uran v Beranu - vytvoří možnost zaktivovat, probudit ENERGII NÁRODA, SÍLY DUŠE a DUCHA NÁRODA, která má sloužit k posílení transformace v České zemi. Přesněji řečeno, energie Čechů, která se tu střádala po... stovky,ba tisíce let, se má v tento den uvolnit a proudit mezi lid jako podpora, vedení a pomoc pro další kroky (vyvrcholení) k přeměně naší společnosti. Cesta ke svobodě a k naplnění individuálního i společného poslání bude tímto posílena a urychlena.Přišel čas uskutečnění dávných vizí, vykrystalizování energie našeho národa a vykročení.
Vezměme si zpět vlastní sílu a společně zde vytvořme radostný, moudrý, hojný a kreativní život, důstojný pro nás i naše děti.SPOJME SE V TENTO DŮLEŽITÝ A JEDINEČNÝ OKAMŽIK!!!!!!!! ENERGIE GRÁLU SE DÍKY SPOLEČNÉMU ZÁMĚRU VYLIJE A MY JI SKRZE NAŠE BYTÍ MŮŽEME UKOTVIT V SOBĚ A V MÍSTECH, KDE ŽIJEME.


PŘIPOJTE SE KE SPOLEČNÉ MEDITACI ZE SVÝCH DOMOVŮ A PŘISPĚJME TAK UVOLNĚNÉ TÉTO ENERGIE NA NAŠEM ÚZEMÍ