Uááááááááá

30.11.2010 11:11

Ten výkřik v nadpisu tohoto úvodního příspěvku není výkřikem radostným ani bojovým. Obvykle se snažím psát pouze pokud jsem pozitivně nebo alespoň neutrálně naladěna. Nevím jak vy, ale dneska (a vlastně posledních asi 10 dní) mám chuť do něčeho kopnout... A protože chci, aby tyto stránky byly maximálně pravdivé, nebudu vám to zatajovat. Byla jsem z toho dost nesvá a hlavně zjišťuji, že v tom nejsem sama a i proto jsem přidala následující příspěvky, které nám možná mohou naznačit CO SE TO DĚJE a ČO S TÝM? Jeden je od Zlaté dušičky a jeden od Mistra Hilariona (v Probouzení) oba jsou zajímavé - díky.

Musím říct, že se mi dost ulevilo při našem setkání u Mirky na semináři Nové dimenze ženství - odkaz Máří Magdalény. Bylo to moc fajn (ostatně jako u Mirky vždycky). A asi i proto, že se dost věcí odkrylo a také proto, že jsme své pocity sdílely. Stejně tak mi bylo dobře, když jsem byla v kontaktu i s ostatními svými kamarádkami (a dopřávala si při tom péči o tělo - masáž, kosmetika, pedikúra, manikúra - mňam - i duši - dlouhé hovory naživo či přes skype nebo mail). Přesto mám pocit, že teď potřebuju trochu samoty (a asi i proto mám stále menší kontakt s okolním světem) a podívat se úplně nejhlouběji. Jakoby ve mně bylo něco zahrabané úplně vespod a pomalu to tam začalo hnisat a bobtnat - takže jsem zahájila důkladné "vrtné" a hlubinné práce :-). Pořád ale ještě nejsem dostatečně hluboko. No, dělám na tom. Mám pocit, že to pak bude lepší - vlastně doufám, že výborné - prostě se podívat do tváře všem strachům a bolestem a negativitě a tak vůbec. Posílat lásku a světlo v tomhle případě nestačí. Prostě musím všechno odložit a skočit do toho... a pak to konečně prozkoumat, pochopit, odpustit a pustit. Možná máte podobné pocity, tak vám posílám tolik podpory a odvahy, kolik jen můžu. Držím nám palce a doufám - věřím - že to společně dokážeme!!!

A když už jsem u toho, tak jsem "shodou okolností" narazila na článek, který by s některými těmi pocity mohl souviset (souvisí). Je to opět od Jeshuy. Což je dobře, protože on to umí vždycky tak pěkně "uchopit" a vysvětlit a je to pak takové snadnější a spousta věcí "dosedne" na své místo. Také se mi líbí, že se nezaměřuje jen na to "duchovní", ale naopak, zdůrazňuje důležitost fyzické zkušenosti!!! Díkybohu!!! A díky Jeshuovi, Pamele Kribbe i překladatelům :-). Takže tady je příspěvek na téma Sexualita a spiritualita. A čím bych to tak doladila? Jo, už vím. Leonardem Cohenem - Take this Waltz (když jsme u toho tance ve hmotě - z jeho hlasu ten sex přímo "kape") a Hallelujah (hurá - sex!) :-D. Jdu se zavrtat do pelíšku a trochu si oddechnout a dát průchod fantaziím než se pustím do dalšího zpracovávání ;-).

No, tak vás zdravím a pokusím se příště ozvat v trochu lepší náladě. Koneckonců už mám pár optimistických příspěvků v "šuplíku", ale teď by ztratily na váze a hlavně mám dojem, že je nejdřív potřeba zpracovat to, co je teď aktuální - bez berliček a opravdu poctivě, abychom si pak mohli užít to pěkné co přijde. A ono to přijde.

Tak papa, líbá vás vaše Posvátné Srdce M.