Tvořivá

26.05.2011 21:28

 

Tvořivá jsem dnes byla já :-)). Když ale chcete tvořit, je dobré mít kolem sebe prostor a v sobě lehkost. Opět jsem tedy "musela" něco pustit. Bohužel se nám nepodařilo naplnit kapacitu autobusu ani domečků do Francie a proto jsme Seminář spojený s cestou do Languedocu zrušily (Mirka tam asi pojede i tak na dovolenou a pokud budete chtít, napište jí - domečky byly zamluvené, tak se jistě domluvíte a můžete jet s ní...).

 

No a dál už tedy "po svých" :-)). Mám pro vás dnes následující nabídku:

1) Středeční setkání s meditací - 1. června v Příbrami.

2) Tzv. II.lekci ve Škole Mystérií Života - v sobotu 4. června v Příbrami (informace pro "pražské" Cuptour staví před budovou).

3) Egypt - Letos se toho v Egyptě děje opravdu hodně, jenom dneska na mne "zamrkaly" hned dva články - první s názvem Robot poprvé nakoukl do tajné komnaty v Cheopsově pyramidě a druhý je o tom, že Satelity našly v Egyptě 17 dosud neobjevených pyramid... A to je jen to, co vyplouvá na povrch tímto "kanálem" - tedy přes Novinky.cz. Pyramidy se začínají objevovat po celém světě. Např. v Bosně objevili jednu, kterou odpradávna považovali za kopec a nyní pod hlínou a trávou objevili pyramidu... Pyramidy se odkrývají, chystá se jejich aktivace... No a vy můžete být tzv. "přitom" - ta energie blížících změn je tam teď hodně patrná... Samozřejmě ale nabízíme i "úplně normální dovolenou" :-)) - jen trochu jinak a hlavně žádné přeplněné zájezdy. Můžete poznat Egypt, ale také si zaplavat v moři či Nilu a jen tak se procházet... a pořádně si to užít!!! Tak pokud chcete, mrkněte na naše nové stránky - https://hammockadventures.webnode.cz/ - průběžně je budeme doplňovat...

 

Pokud se chcete zúčastnit některé akce - ať už meditace, semináře či cesty a tentokrát vám "to nevyjde", napište mi a já vám pošlu informaci, až bude vyhlášen příští termín. V případě Egypta vám můžeme zasílat i Newslettery e-mailem nebo se můžete přihlásit na Hammock Volunteering - přes Facebook (stačí kliknout na To se mi líbí), kam budeme přidávat fotky i nejnovější informace o Egyptě.

 

No a na závěr jedno video (pod tímto úvodníkem), které je teď poměrně populární. Já nejsem úplně ta správná fanynka do žraloků, ale musím říct, že tohle mne skutečně dostalo. Zase jeden "mýtus", co padl... Tomu říkám, víra, odvaha, důvěra a souznění s Přírodou... (Jenom prosím neklikejte na to video, které následuje - to by vám dojem úplně zkazilo - a asi byste pak neusnuli... Věřte mi - já trubka na to klikla...)

 

Mějte se krásně. S Láskou,

 

 

M.

 

">