Tři

20.07.2011 00:11

 

Teď je to trochu speciální - několik dílků tvořících společnou skládačku.

Blíží se svátek Máří Magdaleny a tak jsem přidala meditaci, jak jsem slíbila. Zajímavé je, že příští týden následuje meditace s názvem Uvolnění energie Grálu (tu jsem objevila na FB prostřednictvím uživatele Cesty k sobě). Najdete ji už teď v akcích a meditacích, ale ještě na ní včas upozorním.

K Marii Magdaleně se ještě vztahuje moc pěkný a převzatý článek Pravé ženství. A nějak cítím, že k tomu patří i další miničlánek (nebo spíš jen sdílení) SRT a Orgasmický porod. Jsou to takové malé střípky a vypadají, že k sobě vůbec nepatří, ale cosi mi říká, že to takhle má být. Jsou to jen lehké náznaky a kdo si to má spojit, ten to spojí. Není třeba vše předávat úplně polopaticky. A pokud v tom spojitost nevidíte, nevadí.

 

 

V uplynulých týdnech jsem na těchto stránkách netrávila tolik času - věnovala jsem se víc svým vnitřním pochodům, také Škole mystérií a tomu, jakým směrem půjdu dál. Nějak ale cítím, že i Posvátné srdce brzy čekají další změny - nejspíš především v podobě vzhledu - možná těch změn bude několik a třeba se opět potom navrátím k těmto růžím, ale cítím, že je třeba nejprve projít ještě tou změnou - trochu to rozproudit. To ale až po magdalenské meditaci.

 

 

Užijte si ji - tady je.

 

S Láskou,

 

 

Maruška