Surfreport, článek o JJ a MM a info o Sfinze

09.10.2011 23:55

Je krásné datum 09.10.11 - čas: "za pět minut dvanáct" - nááádhera.

 

Mám dojem, že jsem pro vás chystala ještě něco, ale včera mi přestal fungovat notebook, kde jsem měla všechno hezky "nasysleno" a uspořádáno a teď tedy pracuji na notebooku, který je po všech stránkách úplně "čistý". No aspoň se ukáže, co bylo důležité natolik, abych si vzpomněla.... Přesto doufám, že se můj laptop vzpamatuje, protože v něm mám spoustu důležitých věcí, ale zálohy jsem si neudělala... Nezbývá než se odevzdat... Ale držte mi prosím palce.

 

Takže co tu dnes pro vás mám? Nejprve úryvek z říjnového Sufreportu. Dvě věci mne opravdu pobavily (uvidíme, zda budou "vtipné" i v průběhu): 

1) Věta: "V říjnu procházíme chodbou mezi zářijovým RESETEM a ještě větším RESETEM, který se objeví 11.listopadu 2011." Jen abysme pak ještě "naskočili"... Rychlé resety za sebou počítačové technice moc neprospívají...

2) Označení letošního října - "Šoktóbr" :-D. Výstižné!!!

 

Teď mi odpusťte trochu sentimentu. Ahmed se téměř po třech týdnech vrátil z pouště a dnes slavil narozeniny - a protože on má pro změnu "v háji" nabíječku od notebooku, tak máme po "internetovém spojení" - zatím. Tak jsem tak pozorovala naší fotku z oázy Baharía (byl tam před pár dny znovu) - kamarád nás tam v dubnu vyfotil před pyramidovou horou v momentě, kdy celou oblast ozářilo bleskové světlo. Říkám jí Osvícení: :-D

 

 

No a když jsem se tedy vynadívala, pustila jsem se do dalšího článku. Téma je tak trochu "na přání". A psali jste si o více mých článků, tak snad nebudete zklamaní. Není to "ryze můj" článek - hodně cituji a funguji spíš jako spojovatelka :-D. Je to opět jeden z delších... Ale fuj, teď už to kazím. Prostě mi na něm dostá záleží, takže tady je. Po chvilce váhání jsem přidala opět i diskusní fórum.

 

A protože, nejen v tomto článku, teď pořád někde narážím na Sfingu, tak přidávám i info, kterou napsal včera na FB Stephen Mehler. Stehphen Mehler je autorem knihy Osiridova země, která vznikla mimojiné na základě rozhovorů s Ab´El Hakimem - mužem, který žil 82 let v blízkosti Sfingy a byl strážcem a učitelem dávné kemetské (egyptské či předegyptské) moudrosti. Stephen zde říká: "Sfinga reprezentuje Tefnut, aspekt Velké Matky, Nut... Je zřejmé, že současná hlava není původní a nereprezentuje Žádného "mužského Krále". Není to Rachefova tvář. Tělo bylo vždy tělem lvice a je spojeno se Siriem. Důkazem je ústní tradice." Singa často také bývá spojována se zpodobněním Anubise. Mnoho z vás to jistě nepřekvapí, ale co já vím, proč mám pocit, že to mám napsat? :-))

 

Když jsme u toho Posvátného Ženství, tak připomínám další věc, která jsem zahlédla včera na FB. Možná si tento channeling pamatujete: MM - Dcery Božské Matky. Byl přijat v prosinci 2005, ke mně na stránky se ohlásil v listopadu 2010 a nyní - v říjnu 2011 - se tedy připomíná. A pořád je zajímavý a krásný.

 

A co takhle písničku? You light up my life - prozářil jsi můj život...

 

A to už by myslím opět na chvíli stačilo. Tak a datum opět poskočilo - je tedy už 10.10. - krásný den pro meditaci. A nebo jen proto udělat si další "hezký den" :-D. A za dva dny je úplněk...

 

Tak tedy opět příště "na viděnou"...

 

 

S Láskou M.