Před odjezdem

03.04.2011 01:23

Milovaná Posvátná Srdce,

 

dnes večer odlétám do Egypta, ale pokusím se být na příjmu a něco napsat, ale nic neslibuji. Každopádně určitě něco vznikne po návratu... Vracím se asi za 3 týdny (jedu tam už teď jako "předvoj", ale akce Očistná síla Nilu začíná až 11.dubna). Pak pro změnu odlétám s Miriam a Lili a dalšími na Beltaine do Avalonu... tak to bude myslím více než dostatek inspirace.

 

Momentálně procházíme dost zvláštním obdobím, co? Nebo to máte jinak? No, pokud ne, možná by vám mohlo pomoci poselství od Matky Marie - Strach jako brána do neznáma. Mně pomohlo. Myslím, že nic víc dnes není třeba "dodávat". Snad jen tenhle "Marsmallow Message" od Kryona...

"Duchu (Bože), proč nám tyto věci nemůžeš říci dopředu? Alespoň nám řekni, kdy se stanou...."

"Pokud bych vám to ale řekl, to už bych vám rovnou mohl strhnout závoj, rozsvítit světla a nechat vás všechny vrátit se domů! To by nebylo vhodné. Stále ještě se učíte."

~ Kryon, Kniha 2, channellováno Lee Carrollem

 

Já nevím jak vy, ale já mám momentálně veeelikou chuť poprosit zrovna o tohle - strhnutí závoje, rozsvícení světel a směr domů. Ale Matka Marie mi právě s tímhle pomohla. Zase dodala naději.... Tak vydržajme, pionieri... :-D Společně to dokážeme. Děkuji jí. A vám také - za přízeň a podporu.

 

A tady je jedna super písnička - krásně se u ní přemýšlí nad tím, co má v životě opravdu cenu. Nebo se jen tak poslouchá a plyne....

 

Mějte se tu krásně. S Láskou,

 

 

Vaše Posvátné Srdce M.