Splněný sen

12.08.2011 00:03

 

 

Tenhle článek píšu na vaše přání, ale musím říct, že když jsem si tak promítala všechny ty události a rozhovory, tak jsem se musela smát, protože naprosto nevím, o čem psát.

 

Pobyt v Egyptě byl opět báječný - a jako obvykle je to čím dál lepší, jenže:

1) Stalo se nám spousta nádherných věcí, které prostě NEJDOU popsat.

2) Dostali jsme se na mnoho míst, kam se oficiálně NESMÍ a nebo jsme zůstávali i v době, kdy už se tam nesmí - takže o tom ani nemůžu psát.

3) Z meditací a míst vyplynulo spousta zajímavých věcí, o kterých jsem ale slíbila, že nenapíšu.

4) Také jsem slíbila, že zachovám mlčení o účastnicích, které s námi byly.

5) Nestíhala jsem fotit, takže nemám ani doprovodnou dokumentaci.

6) Užila jsem si cestu z mnoha hledisek a nejen pracovně, ale o soukromých věcech se mi teď psát nechce a ani nemyslím, že by to sem teď patřilo.

7) Nachystali jsme dvě cesty a pár překvapení, ale když o nich napíšu, tak už to nebude překvapení!!! :-D

 

Tak tedy jinak. Cesta to byla moc krásná a plná premiér, co se týká míst, která jsme navštívili. Horko bylo veliké, ale zvládli jsme to. Naučila jsem se zase spoustu nových věcí a také jsme měli s Ahmedem spoustu příležitostí k hovorům a plánování. Myslím, že se to na podzim hodně projeví. Pomohly nám v tom i ženy, které byly s námi, protože jsme měli možnost zjistit, kudy ano a kudy ne a také ačkoli je Ahmed profík, přeci jen spirituální skupiny z Čech a Slovenska se liší od ostatních a tak čím více nás poznává, tím lépe... Děvčata nám také pomohla najít balanc mezi odpočinkem, poznáváním, nakupováním, meditacemi a tak podobně. :-)) Moc jim ještě jednou děkujeme.

No a protože jsme stihli navázat i pár kontaktů, tak to příště vypadá na moc zajímavé bonusy.

 

Grálovou meditaci jsme prováděli společně na Nilu, a bylo to vážně něco - ten večer se rozhodlo o datu, kdy začne Ramadán a my ten den strávili na felluce, podvečer v Nubijské vesnici a nocovali a medovali jsme opět na lodi... 

 

Každý den nás něčím překvapil, každá noc měla v sobě nějaké kouzlo... Už se nemůžu dočkat příští cesty. Čechy miluju a jsem s nimi (a nadále budu) vnitřně spjata, ale Egypt je můj pradávný domov - vlastně spíš jakoby rodič - a já si užívám jeho vřelého objetí...

 

 

Pro www.posvatnesrdce.cz Marie Kuchařová