Šolíchání

19.01.2011 14:35

Tak jsem si původně myslela, že sem "lupnu" jenom Hilariona, ale pak to šlo na jednou "ráz na ráz". :-) Ale krásně a lehce.

Takže, tohle jsou dnešní příspěvky: 

1) Slíbený Hilarion - pokud patříte mezi jeho příznivce, tak já už příště nebudu čekat na další příspěvky a budu ho dávat do Poselství hned jak mi od Ládi a Lenky D. přijde (obvykle úterý večer), ať ho příště "nezdružuji" a nebudu na něj speciálně upozorňovat.

2) Ještě mám jednu předpověď na tento rok - humorně laděnou. Je to přímo Biopředpověď na rok 2011.

3) Potom taky něco trošku "vážnějšího" - je to vzkaz od SaLuSy ze Síria. Jeho vzkazy se mi moc líbí, ale obvykle hodně hovoří o Temných a já to rozdělování nemám moc ráda, tak to sem nepřidávám. Tentokrát ale udělám výjimku.

4) Abych to trochu prosvětlila, mám pro vás i Děti světla. Podobný článek jsem chtěla napsat, ale jsem moc ráda, že mi přišel od kamarádky Petry, alespoň mám o jeden úkol míň. Třeba k tomu později ještě něco doplním. Je to moc pěkné a zajímavé.

5) Pak je tu ještě překrásné poselství od Stvořitele. Jmenuje se sice Pozorování moci Strachu, ale mě připadá spíš jako další poselství Lásky...

6) Málem jsem zapomněla přidat jednu moc krásnou písničku, kterou jsem si speciálně šetřila ke svému povídání Jak jsem se měla a mám. Najdete ji tedy dole pod článkem.

7) Se Silvestrem souvisí ještě jedna vzpomínka na společné "řádění" - písnička "Když se načančám" - pracovně jí říkám Alenčina hymna :-).Najdete ji v Pohlazení stejně jako následující příspěvky:

8) Další pohádkový - video s názvem Malý princ.

9) Pár dní jsem čekala na tuhle příležitost, abych přidala fantastické video: Tříletý chlapec diriguje symfonii.

10) A poslední jsou dva příspěvky z pohádky Lotrando a Zubejda, které mám "pod pultem" schované už od začátku prosince. Pobavilo mě, když jsem si uvědomila, jak ta první písnička shrnuje současné dění na těchto stránkách. Cestování, moře, velbloudi, škola, děti, pohádky, láska... No a k tomu ještě jedna pracovní Řízni, řízni, řízni - a z té jsem si půjčila název tohoto úvodníku...

Tak překrásný 19. den tohoto krásného roku Lásky a příjemné úplňkové snění, meditování i čarování. (Pokud možno žádné rozčarování, jen samé kouzelné okamžiky.)

To Vám přeje okouzlená a zasněná M.