Solara - Ukotvovací skupiny + Kryon - Vzpomenout si na to podstatné

03.09.2010 18:12

Všimla jsem si, že jste někteří již vyhlíželi nové pokyny k Ukotvovacím Skupinám. Omlouvám se za spoždění a děkuji za trpělivost. Už jsem je přidala a společně s nimi i výzvu od Mirky Petrovičové, která kromě vytvoření dvou Ukotvovacích skupin přišla i s výborným nápadem společného setkání, abychom si vzájemně vypomohli, poradili a napojili se na sebe. Určitě si tuto výzvu přečtěte. Vše najdete pod záložkou "Solara".

Také bych ráda zveřejnila jednu "výzvu". Pojďme se již nyní projevit jako Jedna Bytost v Akci a spojme se i při přípravách.

1) Čas se krátí a překladů je poměrně hodně. Sama asi nestihnu přeložit ani všechny Posvátné Tance, natožpak mudry a ostatní články a videa. Proto prosím, pokud máte pocit, že některý tanec opravdu chcete využít při Ukotvování ve své skupině a máte tu možnost, pošlete mi jeho překlad a já potom zařídím jeho zveřejnění na www.nvisible.com. Nemusí se jednat jen o Posvátné Tance - můžete mi posílat i staré surfreporty nebo aktivace dřívějších bran... Nechci si přivlastnit vaše zásluhy, ale upravila bych to do podoby, kterou už máme "nacvičenou" a pak bych to odeslala skupině, která má překlady na starosti. Proto prosím tyto překlady posílejte přese mne. Pokud nemáte možnost články přeložit, ale máte pocit, že jej máte použít při vašem ukotvování, dejte mi vědět, zkusím to zařídit.

2) Pokud máte nějaké otázky nebo naopak postřehy k chystané Aktivaci 9. Brány, budu ráda, když mi o nich dáte vědět a můžeme je společně "vyřešit".

 

Mějte se krásně,

 

M.

 

P.S.: Myslela jsem, že je to pro dnešek vše, ale Kryon je očividně jiného názoru - opět moc krásný vzkaz.