Solara - nejaktuálnější poznámky a pokyny k Ukotvování

20.10.2010 19:37

 

Aktivace Deváté Brány 11:11
Jedna Bytost v akci: Objevení se Pravých Celistvých 

25.října 2010  Master Cylindr na Bali, Indonésie

 


NALEZENÍ VAŠEHO MÍSTA AKTIVACE 9. BRÁNY

 

Je velmi důležité, aby vaše Ukotvovací skupina vědomě zvolila vhodné umístění pro Obřad Aktivace 9. brány místo toho,  aby zvolila jen místo příhodné. Pokuste se najít překrásné místo ve vaší oblasti, které má čistou, ryzí energii. Silnější vždy je, pokud Aktivační Obřad probíhá venku v otevřeném a přírodním prostředí, jako v parku, u jezera nebo na posvátném místě. Jen myslete na to, že je potřeba se připravit na jakékoliv počasí. Na Master Cylindrech, které vždy probíhají venku, máme připravené nepromokavé plachty pro přikrytí naší zvukové aparatury, i když má být slunečno. A vždy jsme zavázáni k dokončení našeho Aktivačního Ceremoniálu bez ohledu na to, jaké počasí nastane.

 

Pokud se vaše skupina rozhodne pro Aktivační Ceremoniál uvnitř budovy nebo v soukromém domě, je to také v pořádku; jen vyviňte větší úsilí k překalibrování a očištění prostoru.

 

Často vás nejvhodnější místo nejen osloví, ale přímo se samo nabídne (zdostupní).

 

 

VYTVOŘENÍ POSVÁTNÉHO PROSTORU V MÍSTĚ VAŠÍ AKTIVACE

 

Ať už Aktivační Ceremoniál 9. brány vaší Ukotvovací skupiny probíhá kdekoliv, potřebujete vytvořit posvátný prostor. Můžete to udělat uklizením, očištěním a rekalibrací.

 

Pokud máte v plánu být venku, můžete začít vědomým a milujícím očištěním místa od ostrých kamenů a drti.

 

Možná budete chtít vymezit váš prostor čerstvými květinami, svíčkami nebo bambusovými loučemi a uspořádat Ceremoniál uvnitř tohoto vymezeného území. Některé Ukotvovací skupiny vysypaly ve sněhu kruh pomocí slámy. Udělejte cokoliv co cítíte, že je správné k vytvoření vašeho posvátného prostoru. Země už si bude vědoma toho, co přijde - bude na to připravena - prosím vás však, pamatujte na to, skutečně MILOVAT – POSÍLAT LÁSKU a děkovat vašemu zvolenému místu za to, že se s námi účastní této významné události.

 

Pokud váš Obřad probíhá uvnitř budovy, nejprve budete chtít daný prostor očistit od nepotřebného nepořádku. Udělejte ho tak čistý, „holý“ a neutrální, jak jen to bude možné – odkliďte vše nepotřebné! Ozdobte ho čerstvými květinami a zapalte nějaké svíčky, ale vyhněte se použití silného kadidla, protože jeho energie je velmi těžká a láká astrální energie.

Jednoduchost, krása a svěžest jsou klíčové při utváření čistého posvátného prostoru.

 

Musíme zdůraznit, že vytváření komplikovaných magických oltářů se spoustou krystalů, posvátných symbolů atd. NENÍ VHODNÉ. Aktivace Bran 11:11 jsou sladěny s ryzími, expandujícími novými energiemi Větší Reality a podobné věci by pouze zasahovaly do průběhu a deformovaly energie.

 

Pravá rezonance a posvátnost vašeho prostoru bude utvořena sladěním vaší skupiny jako Jedné Bytosti a jeho prostoupením gigantickými Vlnami ČISTÉ SRDEČNÍ LÁSKY!

 

 

CO MÍT NA SOBĚ BĚHEM AKTIVAČNÍHO CEREMONIÁLU

 

Každý bude pro Aktivaci potřebovat speciální bílé oblečení. Na Master Cylindrech vždy oblékáme pěkné, jednoduché, bílé oblečení, protože bílá symbolizuje čistotu a sladění našeho Jednoho Bytí. Zvyšuje naši rezonanci do zintenzivněného vědomí Jednoty a mnohem snadněji umožňuje zůstat soustředěný a čistý. Můžete také přidat zářivá zdůraznění – podtržení, jako třeba pěkné šátky v barvách jako magenta a tyrkysová.

 

Vaše skupina bude také potřebovat výběr sarongů, pareí a dlouhých šátků v červené, oranžové, žluté, modré, zelené, purpurové, hnědé a bílé pro Tanec Živlů.

 

 

DOBA KONÁNÍ CEREMONIÁLU AKTIVACE 9. BRÁNY

 

Bude neskonale silnější, pokud váš obřad proběhne ve stejnou dobu, kdy bude Master Cylindr v Tanah Lot na Bali mít jejich Aktivaci. S Aktivací na Bali začneme kolem 12:30 odpoledne 25.října a skončíme asi v 18:00 večer. (pozn. v ČR bude: 5:30 – 11 hod.)

 

Přestože se v některých oblastech světa bude jednat o velmi mrzutou dobu uprostřed noci, prosím uvědomte si, že se jedná o neopakovatelnou událost, která nastane jednou za život a my všichni máme to požehnání se jí účastnit. Toto by mělo pomoci vystoupení z naší běžné rutiny. Během Aktivace 8. brány v roce 2007 a 2009 se mnoho Ukotvovacích skupin sladilo ve stejnou dobu a rozdíl byl enormní. 9. brána je nejvzácnější, unikátní a ojedinělou příležitostí povstat pro Pravé Celistvé a bude to nepopsatelně silnější, pokud budeme v každém ohledu sladěni jako Jedno Bytost, včetně fyzického času.

 

 

CO SI PŘINÉST NA VÁŠ AKTIVAČNÍ CEREMONIÁL

 

 • jídlo a pití pro rozdělení se s ostatními
 • bílé oblečení a barevná parea, sarongy a šátky
 • teplé a ochranné vrstvy oblečení
 • věci pro rekalibraci a dekoraci vašeho Aktivačního místa – jako čerstvé květiny
 • vytištěný nejaktuálnější seznam všech Ukotvovacích skupin 9. brány z celého světa
 • hudbu k posvátným tancům a světovou hudbu
 • CD přehrávač, iPod (s reproduktory) nebo laptop k přehrávání hudby
 • mapu světa se štítky na bodech umístění Master Cylindru a všech Ukotvovacích skupin
 • deky, podložky a polštáře na nichž můžeme sedět
 • nepromokavé plachty pro zvukovou aparaturu (pro případ deště nebo nadměrného množství slunečních paprsků)
 • vytištěné všechny informace k 9. bráně, hlavně klíčovou myšlenku pro 9. bránu, 11:11 posvátné tance, rituál „GO“ a informace pro Strážce

 

 

KLÍČOVÁ MYŠLENKA 9. BRÁNY

 

Klíčovou myšlenkou 9. brány je JEDNO BYTÍ – JEDNA BYTOST V AKCI: Objevení se PRAVÝCH CELISTVÝCH.

Na toto jsme dlouho čekali a pracovali těžce. Spálili jsme mosty do minulosti a můžeme teď zapomenout staré způsoby dělání věcí. Zastaralé myšlenky a mínění jsou odhazovány jak vycházíme z našich starých životů a začínáme nově – jinak. Jakmile jsme povstali jako Praví Celiství, otvírá to dveře Nového Začátku ve zcela nové – nevídané míře. Můžeme odstartovat čistí s čistým štítem a tvořit naše životy tak, jak je skutečně chceme aby byly. Můžeme být upřímní a opravdoví ve všem co děláme, myslíme a cítíme.

 

Je to přesně ta doba, kdy se můžeme sjednotit jako JEDNO BYTÍ – JEDNA BYTOST V AKCI a přivést k životu nový stupeň spolupráce a součinnosti v níž jsou velké úkoly dosahovány s lehkostí a efektivitou.

 

 

 

STRÁŽCI

 

Bez ohledu na to, co se stane v průběhu Aktivace 11:11, Strážci vždy zůstávají „Větší“ (jsou strategičtí pro udržení energií), než aktivity v centru.

 

Při každé Aktivaci 11:11 uvidíte několik silných bytostí stojících po obvodu našeho posvátného prostoru. Tito Strážci jsou zde proto, aby plnili úkol stabilizačních satelitů pro Matrici Jednoty. Ukotvují Vyšší Realitu a ochraňují posvátnost našeho shromáždění. Významnost skutečnosti mít Strážce není přehnaná. Strážci nás zásobí stabilním, nesmírně zintenzivněným energetickým polem.

 

Viz Pokyny pro Strážce www. nvisible.com a www.sacredheart.cz/solara/

 

 

SLADĚNÍ S MASTER CYLINDREM A UKOTVOVACÍMI SKUPINAMI CELOSVĚTOVĚ

 

Pozornost vaší Ukotvovací skupiny během Aktivace 9. brány je soustředěna na sladění se jako JEDNOHO BYTÍ - JEDNÉ BYTOSTI s Master Cylindrem a dalšími Ukotvovacími skupinami po celém světě proto, abychom mohli cele povstat jako Praví Celiství.

 

Během Ceremoniálu Aktivace 9. brány je zásadně důležité zůstat ve sladění s Master Cylindrem v Tanah Lot na Bali v Indonésii. Vždy vědomě pociťujte, že jsme s vámi v Lotosovém Srdci. Náš Master Cylindr vám bude nepřetržitě posílat vlnu za vlnou silné, koncentrované energie 9. brány ČISTÉ SRDEČNÍ LÁSKY a Pravdivosti. Čím více jste s Master Cylindrem sladěni, tím více to pocítíte. Poté je na vás ukotvit nové energie 9. brány do Země a rozšířit je do vnějšího světa, do jeho nejvzdálenějších koutů.

 

Aktivace 9. brány nás vynese na naprosto nový stupeň Pravdivosti. Master Cylindr bude silně pociťovat nezměrnou energii všech Ukotvovacích skupin a váš soustředěný záměr a Láska nás bude zcela podporovat a udrží nás ukotvené. Za to jsme vám nesmírně vděční, umožní nám to najít nezbytnou sílu k Aktivaci této význačné 9. brány.

 

Je také důležité, abychom si nepřetržitě uvědomovali ostatní Ukotvovací skupiny po celém světě. Společně, my všichni tvoříme Jedno velmi Rozlehlé Bytí a čím více vědomě zůstane vaše skupina bdělá, tím skutečnější naše Jedno Bytí bude.

 

Na 11:11 Master Cylindrech vždy nahlas čteme umístění každé jednotlivé Ukotvovací skupiny po celé planetě na začátku našeho Aktivačního Obřadu. Jakmile to uděláme, můžeme cítit každého z vás ve spojení s námi jako Jeden. Je to silný začátek k naší Aktivaci, jakmile každý vstoupí do své ustanovené pozice. A jsme připraveni začít…

 

Je velmi důležité, abyste také přečetli nahlas nejaktuálnější seznam všech Ukotvovacích skupin 9. brány během začátku vašeho obřadu, abychom se všichni mohli společně vědomě sladit.

 

Viz Seznam Ukotvovacích skupin www.nvisible.com, seznam bude aktualizován do rána kdy proběhne Aktivace – najdete ho v pondělí ráno na https://cestakduze.webnode.cz/ukotveni-brany-11-11/

 

 

AKTIVAČNÍ OBŘAD 9. BRÁNY MASTER CYLINDRU

 

Na 11:11 Master Cylindrech nikdy nemáme stanovený rozvrh aktivit. Strávíme týden intenzivních příprav učením Posvátných Tanců a různými dalšími procesy, které nás přivedou do silného, čistého Jednoho Bytí. V den Aktivačního obřadu jsme široce otevřeni plynutí s proudem a následování energií.

 

Často začneme tím, že tvoříme brány dvěma lidmi, kteří jsou obličeji proti sobě a lidé vstupují jeden po druhém tím, že provádí mudry všech předchozích Bran. Jakmile projdou bránou, stávají se druhou bránou. A tak to jde, dokud se celá naše skupina Master Cylindru nestane bránou.

 

Při tvoření obrovského kruhu otevřeme Lotosové srdce do ČISTÉ SRDEČNÍ LÁSKY a posloucháme píseň Omashara (pozn. hudebník – účastník Master Cylindrů). Poté je nahlas přečten seznam Ukotvovacích skupin celého světa, abychom mohli cítit jejich přítomnost a sladit se s nimi jako JEDNO BYTÍ – JEDNA BYTOST.

 

Obyčejně je prvním tancem, který tančíme Hvězdný Průvodový (Procesní) tanec, protože je to tanec, který se tančil na všech Aktivacích 11:11. Poté se může stát cokoliv…

 

Někdy plyne celý obřad hladce a náhle je u konce. Jindy mohou přijít výzvy nebo se energie náhle propadnou. Proto je náš celotýdenní společný trénink nezbytný, když se potřebujeme rychle vzchopit (spojit dohromady naše Jednoho Bytí) a přenést to do dalšího stupně. A v tomto případě skutečně pomáhá být celou bytostí plně přítomen a široce otevřen.

 

Během téměř každé Aktivace Bran 11:11 se vyskytne moment (a často je to víc než jednou), kdy energie náhle zmizí z mapy známého a my jsme natlačeni do velmi silného a čistého zahloubání se - vhledu do Vyšší Reality. Většinou se to děje v momentu, kdy není možné kohokoliv přemístit od čehokoliv, co právě děláme a oznámit co se děje a co bychom měli udělat potom. Tehdy musí řídit Jedno Bytí. A jestliže naše Jedno Bytí nefunguje zcela správně, může to být katastrofa. Ale pokud je silné a čisté, je to taková velkolepost; nelze to vůbec vyjádřit slovy jak vytváříme nové cesty do předtím nezmapovaných oblastí hlubšího neviděného. Tyto momenty plně usazeného neviděného ve fyzické formě jsou ohromující.

 

Nynější Aktivace brány může proběhnout kdykoliv, většinou vždy, když to nejméně čekáme (viz Příběh Strážce 2. brány). Jakmile energie nové brány vstoupí na planetu skrze Master Cylindr, každý přítomný to bezpochyby pocítí.

 

To stejné platí pro Ukotvovací skupiny – pokud zůstanete otevření a sladění s Master Cylindrem a se všemi ostatními Ukotvovacími skupinami tvořícími naši Jednu Bytost, rozhodně pocítíte, jakmile vás energie 9. Brány dostihnou. Je to jeden z důvodů, proč je tak užitečné sladit vaši skupinu s přesnými časy Master Cylindru. A když se k vám energie 9. brány dostanou, pak už je to vaše práce - ukotvit je do země a poslat je po celé planetě.

 

Nemáme určený čas, kdy náš Aktivační Ceremoniál skončí. Prostě bude náhle zřejmé, že je to dokončeno. Všichni to budeme cítit. A často pak máme ještě tance a aktivity, které bychom rádi zařadili, ale Obřad je skončen.

 

 

PLÁN AKTIVAČNÍHO OBŘADU UKOTVOVACÍCH SKUPIN 9. BRÁNY

 

Je lepší nemít přesně stanovený rozvrh vaší Ukotvovací skupiny, ale připravit si seznam možných aktivit. Bude to zahrnovat některé z Posvátných tanců 11:11, váš vlastní jedinečný Tanec Živlů a jakékoliv další aktivity u nichž cítíte, že jsou vhodné; pak jste připraveni nastoupit cestu Aktivace.

 

ČISTÁ SRDEČNÍ LÁSKA tvoří základ pro 9. bránu. Proto pamatujte na to ustavit silnou rezonanci ČISTÉ SRDEČNÍ LÁSKY předtím, než začne váš Obřad. Přitáhněte LÁSKU jakýmkoliv způsobem. Přimějte celou skupinu skočit do Moře Lásky a rozstříkněte ji kolem.

 

Mnoho Ukotvovacích skupin se těmito pokyny neřídí, preferují „udělat si to po svém“. Je to celkem v pořádku, protože v rámci našeho Jednoho Bytí je velká rozmanitost. Nicméně je také důležité myslet na to, jak obrovská síla je v našem soustředěném záměru. Jestliže se my všichni vědomě sladíme jako Jedno a jestliže všichni například zatančíme Hvězdný Průvodový (Procesní) tanec, způsobí to zesílení všeho co uděláme. Volba je na vás!

 

Zde je několik prvků, které byste pokud možno měli zařadit do vašeho Obřadu 9. brány.

 

-         nechť jsou všichni v bílém (s barevnými doplňky, pokud je to žádoucí)

-         umístěte Strážce do pozic

-         všichni, včetně Strážců by měli současně provést „GO“ a sladit se jako Jedna Bytost

-         nepřetržitě zůstaňte sladěni s Master Cylindrem

-         přečtěte nahlas nejaktuálnější seznam všech Ukotvovacích skupin a slaďte se s ostatními Ukotvovacími skupinami 9. brány jako Jedna Bytost

-         proveďte „GO“ kdykoliv je třeba uzemnění a zlepšení soustředění

-         proveďte Mudry 11:11 – viz www. nvisible.com, videa Otevírání Lotosového srdce, XUÁ!! a Mudry 11:11

-         zařaďte Hvězdný Průvodový (Procesní) tanec, protože zprostředkuje energie všech předešlých Aktivací Bran 11:11 a prováže je do přítomného okamžiku; tento tanec je účinnější, pokud ho tančíte na jeho původní hudbu

-         tančete váš jedinečný Tanec Živlů

-         tančete Lotosový tanec, protože vás sladí se vznešenými, křehkými  energiemi Lotosového Světa

 

Jakmile váš Obřad Aktivace 9. brány začne, zůstaňte v LÁSCE, nepřetržitě udržujte energii a záměr i během pauz na odpočinek.

 

 

PŘIPRAVTE SE NA NEOČEKÁVANÉ

 

Aktivace 9. brány bude velmi reálná. Pokud jste vnímaví, samozřejmě to budete cítit. Zažijeme během Aktivace 9. brány mocnou LÁSKU, jednu z nejintenzivnějších, jakou jsme kdy zažili a bude nejlepší, pokud na to budeme připraveni.

 

Většina lidí, kteří se účastnili na 11:11 Master Cylindru a mnoho z těch v Ukotvovacích skupinách 11:11 popsali tyto zkušenosti jako nejmocnější a nejhlubší zkušenosti jejich životů.

 

Nastat může cokoliv! Absolutně cokoliv. A je naší naprostou prioritou zůstat soustředění na to, co děláme (Aktivace 9. brány a povstání jako Praví Celiství) během Aktivačního Ceremoniálu.

Všichni musíme být bdělí, abychom neztratili ze zřetele náš záměr. Ať se země otřásá, prší, zhasnou světla, musíme pokračovat s Obřadem Aktivace 9. brány, dokud to není dokončeno.

 

Během Aktivace 9. brány rozhodně opustíme mapu známého a vydáme se do neznámého. Toto se na Master Cylindru stává často. Pokud se to stane vaší Ukotvovací skupině, zůstaňte silně ukotveni v Jednotě a udržujte rezonanci Čisté srdeční lásky, ať už se děje cokoliv.

 

Během Aktivace 11:11 je celkem „normální“, že nastane neočekávané. Stahujeme kvantum nových energií. „Nových“ někdy znamená „námi dosud nezažitých“.

 

Může dojít k překvapením. Mohou se objevit vlny úžasně mocné LÁSKY. Můžeme zažít praskavé otvírání našich srdcí a příliv ČISTÉ, PRAVÉ LÁSKY jaký jsme na této planetě dosud necítili. Ať se stane cokoliv, je důležité, abychom zůstali uzemnění, soustředění a SILNÍ V NAŠEM JEDNOM BYTÍ. Potřebujeme zůstat otevření neočekávanému a poskytnout si prostor být spontánní uprostřed našeho soustředěného záměru.

 

Původní článek naleznete na www.nvisible.com

Pro www.nvisible.com; www.sacredheart.cz  a  www.cestakduze.webnode.cz přeložila Selma

Tento článek je možné šířit dál nekomerčním způsobem, v nezkrácené  a nezměněné podobě, pokud bude připojeno celé znění této poznámky a aktivní odkazy na výše uvedené webové stránky. Děkuji za respektování této podmínky.