ŠMŽ, naše kniha a dvě videa

28.05.2011 20:54

 

Táááákže - dneska se mi opět dařilo - to bude tím včerejším zážitkem z Noci kostelů a zážitkem s kaplí Máří Magdaleny... Anebo prostě tím, že byl dnes krásný a tvořivý den a protože je můj Milovaný takové zlatíčko a protože mám Srdce naplněné Láskou (svojí, Ahmedovou, Boží, Zemskou...). Anebo prostě jen tak... někdy prostě není třeba znát důvod.

 

Včera jsem uklízela dům, dnes počítač a dokončovala jsem projekty... už mám téměř hotovo. Tak snad dojde i na anglickou verzi těchto stránek. Už se mi opět "hlásí" a já jí dost zanedbávala. Myslím, že teď nazrál její čas...

 

No ale teď k tomu, co se mi dnes povedlo. Zapracovala jsem na všech třech webech (ano třech) - na Posvátném Srdci (říkejte mi kardiochirurg - nebo kardiostimulátor? :-D), na Hammock Adventures a také na úplně novém. Vytvořila jsem web pro Školu Mystérií Života!!! Mimochodem - zaregistrovala jsem tuto doménu doslova za pět minut dvanáct a přesně za tři hodiny a třicet tři minut jsem měla hotovo! A to jsem stihla i oběd (sníst, né uvařit...). Inspirace krásně proudila. Více informací zde. A tady raději zopakuji to, co je na konci toho odkazu:

Stránky jsou k nahlédnutí zde. Zatím ještě bez hesla... Cítím, že mám tuto cestu zpřístupnit. Někdo dává přednost osobnímu setkání, někdo se raději soustředí v soukromí a zároveň je ve spojení na dálku a někdo prostě "nestíhá" přijet... Takto si můžete vybrat nebo i zkombinovat cokoli...

Obojí má svojí hodnotu a záleží jen na tom, jak to celé společně "pojmeme" a zrealizujeme.

Pokud máte zájem o webovou výuku, prosím napište mi co nejdříve. Zatím nezávazně - zjišťuji zájem (a dle toho pak oznámím "školné" - tak aby bylo "odpovídající", ale zároveň i "dostupné" - pokud chcete, můžete i připsat částku, která by podle vás byla ideální).

Školní výuka - jak jsme zvyklí - sice obvykle začíná v září, ale to už doufám budeme sklízet společně úrodu - tu největší (část sklízíme už teď!!!) :-D. A žijeme přeci TEĎ - proč ještě čekat?

 

Také se mi konečně podařilo zformulovat nápad s knížkou na podporu Small Pyramids! Je to krátké (ta výzva) a mám z toho velikou radost, tak prosím jukněte.

 

No a pak ještě dvě videjka. To první je "revolučně oslavné" ze Španělska - ve zprávách se o tom těžko dozvíte....

 

">

 

a to druhé - no uvidíte:

">