Smršť :-)

19.10.2010 20:00

 

Tak jsem si myslela, že mám „hotovo“ a ono ne-e. No, neva. Alespoň uspokojím své „grafomanské choutky“ a také se s vámi opět spojím ;-). Zase se přihlásilo poměrně dost témat a všechna chtějí být vyřčena - Teď a Tady. Tak se pohodlně posaďte, dejte si nějaký dobrý uklidňující čaj, nohy nahoru a jdeme na to. Ten čaj bude potřeba. Dneska to nebude až tak pozitivní, jak to obvykle bývá. Alespoň ze začátku. Je to ale nutné. Pak vysvětlím proč.

 

1) Dneska jsem si četla o jordánské princezně (teď už asi královně) Ranje. Je to moc krásná a obdivuhodná žena – po všech stránkách (a podle té knihy je neméně úžasný i její muž). Zaujal mne jeden její výrok, který přesně zapadal do toho, co se už delší dobu „prohání kolem“: Věříme ve stejného Boha, ať jsme muslimové, židé nebo křesťané. Islám je pokračování  judaismu a křesťanství. Základní hodnoty zůstávají: tolerance, rovnost, právo na odlišnost a úctu. Krása. To je ono! Samozřejmě se to netýká jen muslimů, židů a křesťanů. Týká se to všech. Ano, samozřejmě je mnoho tzv. ateistů, ale já jsem přesvědčená, že i oni mají něco, v co věří – osud, Matku Přírodu, cokoli – a Bůh – ten skutečný Bůh je přeci VšeCoJe. Takže pokud kdokoli v cokoli věří, pak věří i v Boha. Svým osobitým způsobem. Já se sice mezi „ateisty“ nepočítám, ale vlastně se necítím být součástí žádného náboženství a zároveň možná všech... Ale o tomhle jsem hovořit nechtěla.

 

Poslední dobou se to hemží negativními zprávami (a to jsem postřehla i přesto, že na televizi zásadně nekoukám a noviny nečtu), ale zdá se, že „přitvrdili“. Nechala bych to být, ale dostala jsem „pokyn“, tak píšu. To, co se děje jsou takové poslední záchvěvy. Opravdu. I když nijak mírné. Naopak to může být fakt síla, ale to je právě proto, že už dostává náš společný záměr konečně ten správný směr a grády. Nenechme se vykolejit a vytrvejme. Energie, které sem teď stáhneme nám to pomohou pročistit, proléčit, osvobodit... Teď zkuste číst i mezi řádky, nevím, jestli používám ta správná slova. Zkuste vnímat to pod tím (nebo za tím)....

 

Původně jsem to chtěla vzít trochu méně adresně, ale nějak mi to nejde. Tím, co zprávy chrlí naprosto běžně, se asi zabývat nemusíme. Většinou už je to dost průhledné. Teď se mám zaměřit na něco jiného. Poslední dobou mi stále častěji chodí výzvy, abych se připojila ke společným meditacím a dala odkaz na tyto stránky – jde o meditace Petra Chobota. Ještě než to dokončím, chci zdůraznit, že si Petra Chobota NESMÍRNĚ vážím. Ctím jeho práci, způsob jakým jí dělá, mám k úctu k tomu, co už dokázal a kolika lidem pomohl!!! Ne, nebude žádné ale. Opravdu si ho vážím. Najde se i spousta věcí, ve kterých s ním plně souhlasím. Proto pokud cítíte, že úplňkové meditace, které provádí (a nejen on, ale i mnoho šamanů, léčitelů, senzibilů a jogínů na mnoha silových místech naší planety) jsou přesně to, co chcete dělat i vy, ctím vaše rozhodnutí. Jen jsem chtěla – ne, tak to není. Sice mě to zaseklo, ale ačkoliv jsem normálně velmi otevřená, tak tohle bych si klidně nechala pro sebe. Jenomže to nejde. Poslední dobou se mi sice hodně zesiluje intuice a objevují se mi vize, i se lepší moje komunikace s nefyzickými průvodci, ale obvykle je to buď velmi slabé nebo se to projevuje hlavně ve snech, kdy jsem uvolněnější a také nevzhlížím k nebi, ale slyším to, co se děje uvnitř. Dneska poprvé jsem uslyšela Hlas. Ten, který promlouvá ke každému z nás, ale ne vždy ho slyšíme. Já ho dneska slyšela i v bdělém stavu. K mému překvapení nepřišel zvenčí (ačkoli to teoreticky vím už dávno, překvapilo mě to), přišel zevnitř. Ze srdce. Skutečně ze srdce. Au, až to skoro bolí, jak je ten hlas naléhavý. Asi bych ho dokázala „vypnout“, ale proč? To by byl přece nesmysl!!! Takže poslouchám a překládám. Ne bezmyšlenkovitě, vím, že to co říkám je i můj názor. Tak co bych se měla schovávat za hlas? Řekněme, že je to opět společná myšlenka (a myslím, že i mnoha z vás). Ale kde jsme to skončili? Jo, už vím....

 

Takže - to, když mi něco tzv. „chodí do cesty opakovaně“ je obvykle znamení, že se mě to týká a hlavně že to mám nějakým způsobem použít nebo se zapojit. Tentokrát je to jinak. Meditace se původně jmenovala: „Odvrácení válečného konfliktu“. Říkala jsem si, že to je to, co mi na tom „vadí“. To zaměření se na to, že něco potlačuji a ještě tomu, co nechci pošlu energii. Takže jsem to odložila, jen jsem to odesílatelům napsala. Nejspíš jsem nebyla jediná. Nešlo o to, abychom někomu něco vyčítali, spíš asi o to, abychom našli společnou řeč a mohli spolupracovat na jistě velmi důležité a šlechetné myšlence. Pokud jde o mír, jsem rozhodně PRO!!! Všemi dvaceti!!! Mám pocit, že se název trochu změnil. Nyní mi přišla výzva na „Meditace z projektu Odvrácení – Spojené léčivé síly, určené i pro harmonizaci míst s vysokým rizikem ozbrojených konfliktů....“. Fajn, říkala jsem si – výzvy mne „bombardují“, tak asi něco mám udělat, ale co? Říkala jsem si – dám tomu šanci – meditaci jsem si pustila. Je to skutečně síla, moc pěkná meditace, ale pak došla do bodu, kdy jsem doslova zalapala po dechu a okamžitě jí vypnula. Myšlenka je úžasná. V meditaci se necháte plně prostoupit světlem, vznesete se mimo planetu, stáváte se Bohem, necháváte si zády prostupovat sílu a světlo z Univerza a posíláte obojí planetě Zemi. Posíláte jí Lásku a Světlo. Stále super, ale pak to světlo posíláte nejen k lidem, ale až přímo do nich. Z jejich ega vytlačujete cokoli negativního a prostě do nich pumpujete to, co považujete za správné (považujeme za správné)!!! Do naprosto všech lidí bez rozdílu rasy, věku – dokonce i do dětí!!! – a naprosto se jich neptáte na názor. Znovu opakuji, že nechci nikoho kritizovat ani odsuzovat. Netvrdím, že tzv. „moje“ cesta je ta správná. Jen vás prosím, abyste se na to ještě podívali i z jiného úhlu:

 1. Bůh – VšeCoJe – je Láska. Ano, neustále nám posílá lásku v neskutečně mnoha podobách a nikdy to nevzdává, ale je to láska bez podmínek. Takže bez ohledu na to, jací jsme a bez ohledu na to, která část z Jin-Jang v nás převládá. Vždy v nás vidí obojí a neposuzuje, nevydírá, nedává podmínky.
 2. Bůh nám lásku skutečně posílá. Posílá ji k nám tak blízko, jak jen to jde, ale i on respektuje naše právo volby, právo na názor a právo na rozhodnutí – takže MY si volíme, zda tu lásku necháme vstoupit nebo ne!!! A nikdo (dokonce ani Bůh) nemá právo nám tuto volbu vzít.
 3. Všichni jsme sem přišli, protože máme nějaké úkoly. Součástí těch úkolů ale je i to, že si projdeme VŠEMI zkouškami a hlavně, že si je složíme sami!!! Leckdy je obrovskou zkouškou i to, že my už víme jak na to a chtěli bychom pomoci svým nejbližším, ale nesmíme, dokud oni sami o to nepožádají a pokud nedostaneme svolení, že je to v souladu s nejlepším zájmem pro všechny. Pokud bychom to porušili, ublížíme sobě, ale hlavně jim. A to jde o lidi, kteří jsou nám úplně nejblíže a o kterých leckdy víme téměř všechno. Problém je, že nevidíme, co je mimo rám obrazu. Co je nad ním. Netušíme, co všechno můžeme způsobit, když toto porušíme. A může být náš záměr sebelepší!!!
 4. Pamatujete si channellingy od Jeshuy a Pamely Kribbe o Lightworkerech? O jejich (našem) původu? Vzpomínáte si tu část o tom, že i my lightworkeři jsme kdysi dávno (třeba i v zájmu toho, co jsme považovali za nejlepší) prostě manipulovali s „pozemšťany“? Tak trochu jako s loutkami... a co všechno to způsobilo? A nebo třeba Atlantida nebo i jiné civilizace mimo tuto planetu. Můžeme si říkat tisíckrát, že tenkrát šlo o manipulaci vyloženě „negativní“, ale i to, když ti tzv. „pozitivní“ POTLAČÍ a pokusí se ZNIČIT vše co není tzv. bílé nebo alespoň podobného odstínu, tak to je podle mě těžce negativní. Pojďme se už konečně přenést přes tu dualitu. Přestaňme soudit, posuzovat. Pojďme se nad to povznést a najít ROVNOVÁHU. Bez ní se zase překotíme!!! A s každým takovýmhle překocením to bude těžší a těžší. Teď máme opravdu obrovskou šanci. Povznést se nad dualitu. Přestat posuzovat. Můžeme tvořit společně. Jde to!!!

 

Ano, také si velmi přeji mír. A věřím, že jej můžeme dosáhnout. Ale jen jedním způsobem. Že jej najdeme sami v sobě. Mír, rovnováhu, pravdu a lásku. Tím, že to najdeme v sobě, dáme tu možnost i celému světu. Možnost. Svobodu volby. Hledejme to krásné (neříkám dobré nebo zlé, ale krásné!!!) v sobě i v druhých. Dávejme lásku sobě i druhým, ale naprosto volnou, bezpodmínečnou a dejme druhým právo ji odmítnout. Všichni se tím posuneme!!! Dokážeme to. Cítím to. Vím to. Pamatujme: tolerance, rovnost, právo na odlišnost a úctu.

 

Je dobře, že zrovna teď se koná i ta 9. Brána. Je to výborně načasované. To je právě to, že konečně uvidíme Neviděné (Neviditelné). Že uvidíme co je za tím. Že si uvědomíme, že i válka v zájmu dobra a lásky je pořád jenom válka. A na válce není ani nic krásného ani nic svatého, i když se tak třeba pojmenují. (Vzpomeňte si, kolik už se vedlo tzv. „svatých“ válek. A v zájmu čeho nebo koho? Ve jménu Ježíše? Boha? Jen tím byla zneužita jejich jména.) Pokud se přidáme k potlačování čehokoli, uvědomme si, že tím potlačujeme nejen práva druhých, ale i svá vlastní. A pokud my budeme manipulovat druhými, manipulujeme i sami s sebou....

 

Slíbila jsem, že napíšu důvod, proč bylo nutné tento článek napsat takto. Je prostý. Já cítím, že mám dostatečně silnou ochranu, ale píše a volá mi poměrně dost lidí a pociťují hodně výrazné příznaky – něco se s nimi děje a netuší co. Je naprosto jedno, jestli jsou to „ta bílá pole s černým puntíkem“ nebo ta „černá pole s bílým puntíkem“. Ty příznaky jsou fyzické i psychické a hodně nepříjemné. Narušuje to rovnováhu!!! Nechci a nebudu (ani nesmím) cokoli komukoli vnucovat. Pokud to však cítíte stejně, pojďme si udělat jednu společnou meditaci. Každý jistě máte svůj osvědčený způsob. Použijte ho. Teď mě ale napadá, že výborné by bylo zapojit i mudry. Schválně si je projděte – ty jsou přesně pro tenhle účel!!! Tak schválně si zopakujme tu „pohádku“ k zapamatování od Jarušky:

Za devatero horami, devatero řekami a možná taky před devatero branami :-) žila lidská bytost, která v sobě vnímala obrovskou touhu a volání. Nevěděla z čeho pramení její neklid, ale všimla si, že se podobné volání ozývá i v dalších lidech. Postupně dospěla k názoru, že je jejím úkolem překonat strach a nejistotu a jít za tím hlasem. A tak vykročila na cestu, na které měla projít jedenácti branami: 

 1. V první zahodila vše staré, co by jí v cestě bránilo a dala důvěru.
 2. V druhé, aby jí nic netížilo, vytlačila ze svého srdce staré bolesti a otevřela se lásce čistého srdce.
 3. Ve třetí, aby nezabloudila, naučila se dívat otevřeně Božím okem.
 4. Ve čtvrté převrátila svoje staré představy o minulosti a budoucnosti a otevřela se neomezeným možnostem.
 5. V páté přirozeně a svobodně projevovala sama sebe.
 6. V šesté, aby život na světě byl krásnější a radostnější, přivedla z horní i spodní části Vesmíru Nejvyšší moudrost. Doslova převrátila Zemi vzhůru nohama a otevřela ji novému posvátnému přístupu.
 7. V sedmé se naučila vidět to, co vidět není a naplno vnímat každičký okamžik.
 8. V osmé probudila svoje srdce: jemně přistupovala k naplňování svých toužebných přání a vložila svoje nejtajnější sny do své hrudi. Protože soucítila s celým světem, vložila do svého srdce i jeho sny. * Potom mocně poslala všechna ta přání v poháru utvořeném ze svých paží ke světlu na nebi nad svojí hlavou. A z vesmíru následně proudily energie k naplnění těchto snů a ona je s vděčností stáhla dolů a vložila je do svého nitra. Otevřela se té nejopravdovější a nejčistší lásce a vše, co přinesla, nabídla s láskou svým dechem světu

No a co ty „naše“ mantry?

 a) Archanděli Urieli spoj moje nebe se zemí 
     Archanděli Urieli ať znovu cítím kořeny
     Rudá růže ve mě rozkvétá
     strach jak Fénix vzhůru odlétá

 b) Napsali na nebe ze světa andělského,

     jsme všichni součástí světa jediného.

Zaměřme se na lásku a světlo, ale lásku bez podmínek a světlo jako na poznání a pochopení. Udržme v sobě rovnováhu a mír. Dejme lásku sami sobě i ostatním. Skutečně bez podmínek. Nebojujme, nebojme se, dejme důvěru... Nechci teď rozpoutat bitvu ani rozpor mezi lightworkery. A ani tzv. „odvetu“ od těch, co se úplně lightworkery necítí!!! Jen jsem měla dát možnost podívat se na to i z jiné strany. Vyslovit to nahlas. V nitru to možná sami cítíte...

 

Hlavně zdůrazňuji, že Brána 11:11 není určena k tomu, aby přinesla „zbraně“ nebo nástroje pro kteroukoli skupinu a není tu proto, aby komukoli cokoli vnucovala. Brána přináší poznání, pochopení, možnosti, lásku, pravdu, soucit, nekonečné možnosti – přinese je na Zem a my je ukotvíme, aby byly všem k dispozici. Ne k manipulaci, ale k používání. Manipulovat ani nepůjdou. To, zda je přijmeme nebo je necháme ležet je čistě na našem svobodném rozhodnutí.

 

Posílám k vám všem lásku a objetí. Ke všem!!! A jen K vám. Zda je přijmete nechávám na vás. Teď si jdu udělat očistu prostoru, protože jsem si to tu trošku „zaplivala“. Nééé doslova!!! Jen myslím těmi emocemi. ÁÁÁ, že by projev emocionálního hněvu? Snad ne. Spíš jen pocit naléhavosti a trocha neklidu. Ale ten tu taky nechci. :-)

 

Jo a včera jsem přidávala do Pohlazení jednu písničku. Jmenuje se Please, please, please a psala jsem, že si autor trošičku stěžuje. Tahle písnička mě přitahuje už několik dní, tak jsem jí sem umístilo. No a dneska jsem k ní dostala vzkaz. Ona je opravdu určená nám. Nemáme vnímat úplně přesně doslovně ten text. Jde tam o tu Prosbu (modlitbu, vroucí přání z celého srdce). Ta prosba bude vyslyšena. Prosby budou vyslyšeny. Osobní i vzájemné (viz osmá mudra), pokud jsou opravdu z nejčistší lásky čistého srdce.... Dostaneme co si přejeme. A znáte tu průpovídku, že někdy je to nejhorší co se může stát, když dostaneme to co chceme? Tak v tomhle případě to neplatí. Právě proto, že jde o prosbu čistých srdcí. Je čas na změnu. Tak tohle mi přinesl také Hlas, ale ve spánku. Nicméně vím, že to byla pravda.

 

Vytrvejme v lásce, pravdě a míru ve svých srdcích. A představme si to - Let´s Imagine.

 

 

 

2. Teď snad z trochu veselejšího „soudku“. Tý jo a může být soudek veselý? No, jestli je v něm rum, tak je asi dost vychechtaný :-D. Teda kde se tohle vzalo? No, je vidět, že už je mi o trošku líp. Jak už jsme předesílaly, odlétáme s Mirkou a spoustou dalších lidí v pátek do Glastonbury (Anglie). Tak jsem u té příležitosti připravila pár „avalonských“ písniček a videí (v Pohlazení). Jsou úžasné. Jukněte. Ať se na nás třeba taky můžete napojit. Ono to stejně všechno souvisí se vším. A čím dál častěji a čím dál víc věcí se takhle propojuje. Tak schválně. Já to nechám úplně bez komentáře a jen budu psát jednotlivá hesla a vy si je nechte prorezonovat, ju? Takže:

Lemurie, Atlantida, Avalon, mlhy, Grál, Excalibur, Jeshua, Mariam, Avebury, kruhy v obilí, Glastonbury, Stonehenge, kamenné brány, hvězdné brány, Keltové, Druidi, Bardové, pyramidy, staré civilizace, nová země, Nová Země, kvantové vnímání, nekonečno, Já Jsem, Jedno Bytí, Univerzum, zemská hvězda, zemské jádro, nebeská hvězda, Zdroj, Bůh, Bohyně, zasvěcení, gnóze, pochopení, poznání, spirála, merkaba – hvězdné vozítko – mpua a jedem!!! Síla, co? A to nebylo zdaleka všechno. To byla jen taková „ochutnávka“. Jo, to mpua bylo takové to mlasknutí jako když mlasknete na koně a nebo když pošlete pusu. Ono je to ve skutečnosti z takového vtípku, který mi říkal můj přítel, aby mě rozveselil. A já ho řeknu. Smích se vždycky hodí!!! Znáte tu starou animovanou pohádku o těch dvou medvídkách – „Potkali se u Kolína“? Moc pěkná, mimochodem. No, tak tenhle vtípek si z toho dělá trochu legraci:

„Pane, pane, pojďte si hrát!“ – „Polibte mi pr... .“ – „Mpua. A jedem!!!“ Já vím... ale docela sranda, ne? Nebo ne?

 

3. Co tam máme dál? Jo, už vím. Solara. Takže, Mirka (ač je plně pod „palbou“ mailů, telefonátů a zavalena prací) pečlivě sleduje facebook. Pro mě je to pořád ještě trochu něco jako „sprosté slovo“ :-). Ještě tak web a e-mail, maximálně skype, ale eFBéčku jsem ještě nepřišla na „chuť“. Tak jsme si to ale aspoň hezky rozdělily. Takže Mirka tedy říkala, že vzkazuje Petra Svarinská, že jsou z nás všichni naprosto nadšení. Že mají ohromnou radost z toho, jak jsme se rozrostli. Mirka zlatíčko dala na FB také ty super fotky od „Světluškových“ a na Master Cylindru jsou z nich nadšení!!! Vidí v nich tu krásu, lásku a propojení. A všichni nás moc zdraví. A pozor!!! Chystají se zase změny. Ještě že nás nic nerozhodí a že už jsme zvyklí dát volnost a důvěru, co? Petra Nováková s Radkou Hubenákovou (Světluškou) zrušily všechny své dnešní plány a intenzivně pracují na nejnovějším článku od Solary. Je tam prý dost důležitých informací. Mimo jiné i to, že bychom měli spolupracovat jako jeden i v jeden čas. Což by znamenalo v 5:30, ale ráno!!! Nicméně dýchejte, neplašme se, probereme to až to holky dopřeloží. Hlavně je to čistě na rozhodnutí každé skupiny. Určitě na něco přijdeme. Zatím si to jen zkuste nechat „projít“ ne hlavou, ale celým svým bytím a nechme to zrát. Nejpozději zítra to snad holky šikulky stihnou a dáme to opět do „Solary“ a pošlu vám to i mailem, ale na některé skupiny e-mail nemám!!!

 

 

3. No a do třetice mám pro vás takovou malou radostnou novinu. (Tak se obvykle nazývá zrození, že?) Občas se mě někdo ptal, proč mám název stránek v angličtině. Věděla jsem, že je to v pořádku, protože stránky SacredHeart jsou mezinárodní (možná budou i meziplanetární) a angličtina je tak nějak „univerzální“ jazyk... Ale přiznávám, že i mně se občas stávalo, že když jsem Sacred Heart vyslovovala v české větě, tak se mi zamotal jazyk. Takže vám tímto oznamuji, že na Vyšehradě se kromě báječné vzájemné spolupráce zrodilo i Posvátné Srdce. Tedy konkrétněji doména: www.posvatnesrdce.cz. Dnes jsem poslala platbu za její registraci a až to všechno proběhne, pak budou tyto stránky fungovat pod oběma názvy – a Dva se stanou Jedním :-). Poznáte to tak, že v hlavičce tohoto webu budou již oba názvy – český i anglický. Na vzhled, obsah ani „funkci“ by to jinak vliv mít nemělo :-D.

 

 

Takže se mi teď chce sice napsat, že se zde „uvidíme“ zase za dva týdny, ale kdo ví, možná to bude už za pět minut, pár hodin nebo úplně jinak. Každopádně kdybych se už neozvala než odjedu, tak vám přeji překrásné ukotvování, mnoho krásných zážitků, síly, lásky, odvahy a těším se, že se vrátíme do úplně Nových Čech. Teda jen abychom vůbec trefily!!! :-)

 

S upřímnou Láskou Vaše Posvátné Srdce M.

 

 

Pro www.posvatnesrdce.cz Marie Kuchařová