Skládačka

24.06.2011 14:24

Když jsem byla malá, ráda jsem si hrála se skládačkami (vlastně mě to pořád ještě baví) a dnes to bude taky taková skládanka. Možná ty kousky zdánlivě nesouvisí, ale jsou součástí jednoho velkého obrazu...

 

Nedávno mi přišel "Marshamallow Message" z Kryonova týmu:

"Mnoho lidí, kteří jsou velmi Spirituální a milují Boha tolik jako vy, odešlo a vše, co jste dělali pro to, aby zůstali, vypadalo "mimo", divně a možná i nevyrovnaně. Pokud byste se rozhodli plnit matematické úkoly tím, že jste malovali čísla a zapisovali výpočty na nebe nevyditelným štětcem, pak by vás pravděpodobně profesor požádal, abyste opustili třídu! Mnoho z vás bylo požádáno, abyste opustili třídu života, protože jste přespříliš přemýšleli o kvantovosti - více než jste měli, abyste nám porozumněli." Kryon tím říká a snad i varuje, že je vpořádku studovat a pochopit fungování vesmíru a života, ale nesmíme přitom zapomínat na důležité věci:

1) uvědomovat si, že pokud potřebuji něco napsat, musím použít tužku, propisku, případně počítač - prst či myšlenka pravděpodobně stačit nebudou; pro každou činnost existují nejvhodnější nástroje - případně můžeme vytvořit nové ještě vhodnější... odpovídajícího rázu

2) to, co se naučíme, převést do praxe a udělat to, co jsme sem přišli vykonat - létat v oblacích nestačí - máme žít svůj život.

 

Před několika dny mi jako poděkování přišly dvě moc krásné písničky - shodou okolností také od Marušky, ale Radvanové, a jejího manžela. Už jsou pár dní na youtube a teď je tedy najdete i tady. Oběma moc děkuji.

 

A také děkuji Hance F. za podporu stránek - nemám na ní e-mail, tak doufám, že najde tento vzkaz. Děkuji - ze Srdce.

 

Také jste si možná všimli, že nad Novinkami přibyl ještě jeden článek s fotkami a písničkou - čas od času jej pro osvěžení vyměním - mají to být taková malá zamyšlení. Tohle se jmenuje Milovat či nenávidět (není to ale tak dramatické jak to zní).

 

Ještě se s vámi chci podělit o dvě radosti - ta první je, že jsem právě prošla dost náročným obdobím - říká se mu Temná noc duše a dostala jsem nejen svolení, ale dokonce jsem i byla nasměrována, abych pomohla pár dalším - je to část mého poslání... no a tou druhou radostí je Škola Mystérií Života, kde těmito obdobími procházíme společně a ačkoli ty první tři týdny byly dost náročné, tak stály za to - a pro děvčata (zatím jsme pouze ženská sestava, ale muži jsou vítáni také) mám radostnou zprávu... Nechci předbíhat (ještě nás čeká víkend), ale z dáli už se pomalu blíží radostnější úkol... Á propos - pokud se chcete přidat, je možné se ještě přihlásit a to do 30.06.

 

Tak krásnou a zázračnou Svatojánskou noc - a pokud můžete, vyražte ven... kouzelné dny i noci.

 

Vaše Posvátné Srdce M.

 

">