ŠIFRA VRCHOLNÉ LIDSKÉ MATRICE - SJEDNOCENÍ MUŽE A ŽENY

14.06.2012 20:03

 

 

Wayne Herschel přichází s tvrzením, že níže vyobrazený geometrický vzor byl zašifrován v mnoha monumentech mnoha starověkých civilizací coby část dešifrovacího kódu, jenž nám má zodpovědět otázku: „Kdo skutečně jsme a odkud pocházíme?“. Při dalším zkoumání těchto webových stránek zjistíte, že lidský genom nemá nic společného s hominidy (předpokládanými předchůdci člověka - pozn. překladatele) vyvinutými na planetě Zemi. Nahradili jsme Neandrtálce poté, co vyhynuli následkem pozemské katastrofy. Přišli jsme sem ve dvou výrazných vlnách (viz zednářské tajemství). První vlna vytvořila malé experimentální kolonie před 100 000 lety v poměrně drsných podmínkách tehdejšího prostředí. Další vlna dorazila poměrně nedávno – před 17 250 lety – na každý kontinent, když se podmínky na Zemi změnily v mnohem příjemnější. Náhlý konec Doby ledové přinesl velkou katastrofu (cca před 10 000 lety), což lidstvo dovedlo zpět k fázi jednoduchých farmářů, lovců a sběračů. Wayne věří, že se o tisíce let později naši předci vrátili, aby učili primitivní národy o našem posvátném původu a o tajemství pyramid. Toto jedinečné vyobrazení člověka pomocí pětistranného geometrického vzoru bylo nalezeno i na kresbách známých umělců jako byl Da Vinci a Poussin a v talismanech a vyobrazeních tajných společností.

 

Po tisíciletí byly ženy okrádány o jejich status – rovnocennost s muži. Z tohoto důvodu je žena na šifře vrcholné lidské matrice a posvátné geometrie (níže) vyobrazena vpředu – před mužem.
 

Da Vinciho 500 let staré vyobrazení bylo přejato z 2000 let starého řeckého kódu lidského původu, které znázornil Marcus Vitruvius Pollio. Jeho nákres ukazuje DVA páry paží a DVA páry nohou. Tento mistrovský kus jasně naznačuje, že v původním zdroji lidského kódu byly portréty dvou lidských bytostí – za sebou. Je tedy opodstatněné domnívat se, že tento původní zdroj zobrazoval stvoření člověka s božskými proporcemi… ale také posvátné sjednocení muže a ženy.
 
Pokud kliknete na níže uvedené odkazy, můžete prozkoumat Waynovy objevy (v angličtině) ohledně matrice lidského kódu. Zdroj tohoto kódu, zdá se, předcházel Vitruviovu vyobrazení o několik tisíc let.

 

 

 Da Vinciho Kodex Člověka - část 1

Da Vinciho Kodex Člověka - část 2

 

Zdroj:

thehiddenrecords.com ©The Hidden Records® 2012

 

Poznámka ke kopírování:

Pro https://www.posvatnesrdce.cz/ a https://www.hammockadventures.webnode.cz/ přeložila Marie Kuchařová. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud budou připojeny všechny poznámky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.