Setkávání a sdílení

15.05.2011 00:33

 

Před pár dny jsem si psala s jednou přítelkyní (kterou tímto srdečně zdravím) a ona mi pomohla si douvědomit hned několik věcí - začalo se to ale formovat už i dřív při rozhovorech s jinými lidmi. Tady jsou 2 hlavní poznatky:

 

1) Posledních několik týdnů se opět zásadně mění energie a tudíž i svět kolem nás. Mnoho z nás bylo zdánlivě "odvedeno" od tzv. spirituálních věcí (myslím teď channelingy, meditace, duchovní literaturu a weby a další) a museli jsme se více věnovat "hmotě". Je to ale jen zdání. Jednou jsem si povídala s Jaruškou, jak mám nějaké téma úžasně zpracované, jen to dotáhnout na Zem a ona na to: "No jo, děvče, ale to stavíš dům od střechy..." No a o tom to je. Dlouho jsme žili převážně ve hmotě, pak zase hodně v duchovnu, ale to byl takový trénink či "škola života" - teď jedeme "na ostro" a tak holt musíme začít od těch základů a od podlahy, ale už s příměsí duchovních poznatků. No a teď cituji ten mail: "To máš velkou pravdu, že vlastně stavíme dům, a to od spodu. Doslova. Když se ta podlaha odkryla, úplně se to tam uvolnilo, P. má doteď pocit nechat to ještě volně dýchat a s prkny nepospíchat." Hovořila myslím o skutečné přestavbě, ale to je vlastně to, co teď "provádíme" taky, že?

 

2) Byly doby, kdy jsme hojně navštěvovali semináře a různé "kruhy", četli knihy a já nevím co ještě, ale teď se vše nějak změnilo. Spoustu věcí chodí již napřímo. Neznamená to ale, že by tím ta setkávání či knížky ztratily na hodnotě. Jenom prostě přišel čas na jiný druh, jinou formu - více sdílecí a "rovnocennou"... Na spoustu věcí si už dokážeme přijít sami, ale úplně se "izolovat" také není to pravé ořechové. Jednak naprosté samotářství může ovlivnit naši psychiku, ale za posledních pár týdnů jsem si obzvlášť silně uvědomila, jak důležitý je kontakt s okolím. Pokaždé, když se s Mirkou a s některými z vás sejdeme, je to naprosto fantastické - vždycky nás andílci, Bůh či život svedou nádherně dohromady a skrze nás všechny posílají vzkazy. Prostě si tak sedíte na meditaci a najednou z vás při "sdílení" vypadne něco, o čem vůbec netušíte, proč to říkáte a v tu chvíli někdo na druhé straně místnosti doslova nadskočí (většinou radostně), protože tím dostal informaci na něco, o čem dlouho marně hloubal... Zároveň se často stává, že si myslíte, že je vám blbě proto, že jste někde něco zvrtali a hloubáte nad tím a pak se rozhodnete "zaskočit" na nějaký seminář a tam zjistíte, že je tak právě teď spousta dalším lidem a je to tak z toho a toho důvodu... Taky se po takovém setkání cítíte daleko líp a v mnohém vás to posune. Takže ačkoli spoustu informací máme na přímo, některé prostě sami nevidíme nebo neslyšíme anebo je nemáme objevit sami - i proto se tato setkávání dějí dál. A pak - pokaždé, když se setkáme na jednom místě, koncentrujeme svou energii a vzájemným sdílením jí zesilujeme a přinášíme na Zem a proto nás to k sobě někdy táhne. Prostě jsme k tomu voláni... A takovéto fyzické setkání je nejúčinnější v době, kdy se něco chystá - ať už jsou to energeticky silné dny či noci (spojené s fází měsíce nebo "datovými" branami) anebo významné události, jako je třeba zrovna příští víkend...

Někdy toto setkání není možné na fyzické úrovni, ale pak nastupuje "moderní technika" v podobě skypu a internetu - znovu díky "Bohu a Gabrielovi" za ně a nebo "staro-nová" technika telepatie a dálkových meditací - také mají hodně "do sebe"...

 

Důležitá je ale vyváženost. Netvrdím, že když se něčeho nezúčastníte, tak tím zastavíte svůj vývoj či sejdete z cesty - tak to není. Jenže vás každá tato událost kamsi posune a poodhalí vám další kousek obrazu, možná vám i nabídne další cestu... a já teď hodně ráda cestuji :-) všemi způsoby.