První vlaštovka

17.01.2011 21:33

 

Takže, milovaná Posvátná Srdce,

 

jak jsem slíbila, konečně něco ode mne. Opět jsem udělala pár změn na těchto stránkách, ale představím je, až budou komplet. Také je pár věcí ještě "nedodělaných", ale musela jsem to zatím nechat tak - rozpracované. I takhle to teď může vypadat... Vždycky jsem chtěla mít všechno takové "učesané", ale někdy to prostě nejde. Mám si zvykat na jiný způsob, tak si zvykám. Snad se vám to bude líbit i tak. (V životě taky není vždycky všechno učesané - naopak, takový apartní "rozcuch" může být více než příjemný!!!)

Také článků mám rozepsáno víc, ale dávám sem alespoň jeden jako takovou "první vlaštovku". Připadá mi to trochu stručnější a více strohé než obvykle, ale já myslím, že i tak poznáte, co jsem skutečně chtěla vyjádřit. Článek se jmenuje Jak jsem se měla a mám a vztahují se k němu i tři nové příspěvky v Galerii - Konec roku, 4. ledna a Plánování Putování s Marií Magdalenou (fotky jsou trochu "našišato", upravím později).

 

Když už jsme u toho Putování... společně s přáteli chystáme několik velmi zajímavých projektů a již brzy o tom napíšu víc. Některé z nich již běží a pokud vás to láká, je třeba jednat rychle. Proto teď alespoň upozorňuji, že v pravo na této obrazovce je "katalog", ve kterém tyto projekty budou postupně přibývat.

- Nyní je tam již první ze souboru cest Putování s Marií Magdalenou a to do Egypta. (Kdyby se vám to nedařilo stáhnout, napište mi. Později to vložím do těchto stránek přímo, ale je tam dost obrázků, které mi poslal Ahmed ve wordu a já je musím znovu najít, protože z wordu to sem nejde dát.) Ta bude první a uskuteční se v době od 27. února do 10. března 2011. ("Uzávěrka" do konce ledna!!!)

- Následuje tolik očekávané Irsko a Skotsko pravděpodobně 13.-21.července 2011, ale to se teprve "rodí" a více info přidáme v únoru.

- Ještě "očekávanější" je Francie - Languedoc, kterou plánujeme od 8. do 18. září 2011. I o tu je poměrně velký zájem. Předběžné informace přidám ještě tento týden.

- Dalším velmi krásným projektem, který pro vás s Miriam (www.vnitrnibohyne.cz) chystáme, je Škola Mystérií Máří Magdaleny. I ten vám představíme co nejdříve. (Termíny, počet míst i místo konání už známe. Už to jen doladit a napsat...)

 

Tento týden (nejpozději příští) bych ráda přidala i článek "Proč Marie Magdalena" (zatím pracovní název). Tak pokud vás to láká (a já věřím, že ano), mějte se mnou prosím trpělivost a pečlivě sledujte vývoj.

 

To je pro dnešek vše. Vlastně ne! Ještě pusu a objetí :-D!!!

 

Takže vás objímám a líbám a jdu opět tvořit.

 

 

 

Vaše Posvátné Srdce M.