První pozdrav v roce 2011

07.01.2011 20:40

Milovaná Posvátná Srdce,

 

srdečně vás zdravím v roce 2011. Musím říct, že pro mne odstartoval skutečně báječně a tak doufám, že u vás je to podobné.

No, malinký háček to má - právě si se svou Duší a svým Vyšším Já trochu "vyjasňujeme" pár věcí jako že jsem to přehnala s dáváním a nevyvážila to přijímáním, tak se mi zablokoval krk a celou levou polovinu těla mám částečně "paralyzovanou" nebo jsem se "zavázala" k příliš mnoha úkolům a tak mi najednou ubyla energie i na "běžný provoz", zato se mi ucpal nos. No a také jak si moje tělo zvyká na přechod do další dimenze, tak mám trochu teplotu. Nicméně články už se ve mně líhnou a až to "na mě přijde", tak samozřejmě něco napíšu. Řekla bych, že už brzy. (Jen co si ještě ujasním pár priorit a propustím pár zbytečností).

Protože ale vidím, že netrpělivě vyhlížíte, co je nového, tak přeci jen přidám pár příspěvků (některé intenzivně kolují po mailu i netu, tak je možná už znáte). Trochu jsem tyhle stránky přeorganizovala (a ještě asi budu pokračovat) - některé články jsem přesunula pod záložku "Poselství", které jsem nově přetřídila - tak možná dřívější "prolinky" nebudou fungovat.

No a tady jsou dnešní lahůdky:

1) 1x Hilarion - sice opožděně, ale přeci jej přidávám.

2) 2x Archanděl Michael - jednou od Doreen Virtue, podruhé od Celie Fenn - obojí fantastické.

3) 2x Kryon - mimochodem, asi už jste si všimli, že je trochu "napřeskáčku" - ne tak jak vznikal, ale tak, jak ho překládáme. Já ale myslím, že to vůbec nevadí. Naopak mám pocit, že na některé opravdu dozrála doba až teď. Tuším, že zbývají už jen dva a rok 2010 bude přeložen komplet. Tentokrát jsou na řadě články - Energetické vědomí a DNA odhalena.

4) Solara - 18.11. mi přišel mailík od Hanky Sovišové a já slíbila, že ho dám na stránky, ale pak jsem na něj zapomněla. Omlouvám se a dávám ho sem (je v diskusním fóru) tedy alespoň teď - jsou tam i její 3 pozvánky a jedna je ještě platná... Od Petry Svarinské zatím zprávu nemám, ale protože strávila nějaký čas přímo se Solarou (Solara jí a pár dalších pozvala k sobě), mohla by mít pár zajímavých informací. Jo a mimochodem - už je na světě nový surfreport od Solary pro rok 2011. V příštích dnech ho společně s Martinou Mangovou přeložíme a pak ho samozřejmě přidám i sem.

 

Ostatní příště. Tak krásné a úlevné dny v době momentální sněhové oblevy.

 

S Láskou M.