První jarní

25.03.2011 18:35

To to letí, už je zase pátek!!! V pondělí jsem byla na meditaci u Mirky a bylo to úžasné! A předtím jsme byli s přáteli ukotvovat energie na Petříně - původně jsem se o tom zmiňovat nechtěla. Vlastně když na mě a Evičku (naší kamarádku) Mirka významně koukla, jakože to můžeme popsat, tak jsem se hrozně divila proč? No ale pak jsem si přečetla začátek Hilariona a musela jsem se smát. Píše: "Milovaní, během svého proplouvání energiemi Rovnodennosti najdete mnoho odpovědí na palčivé otázky, které jste přespříliš dlouho nosili ve svých srdcích. Potom přijde jasno, jako kdybyste stáli na vrcholu hory s výhledem do údolí pod vámi sledujíce všechny ty věci z ptačí perspektivy." Ten filuta nám snad koukal přes rameno, když jsme stáli na Petříně a koukali na Prahu... a že se toho hodně vyjasnilo! Nejen tam, ale i pak večer na meditaci. No a jako obvykle, jak jsem pak jela domů v pozdních nočních hodinách, to je vám takový úžasný pocit! Já toho vždycky cestou tam i zpátky tolik stihnu!!! Úplně vypnu, užívám si jízdu, sleduju západ slunce nebo hvězdy nad hlavou... (silnici taky) a ono to chodí tak nějak samo. Jenomže jak jsme toho na tu Jarní Rovnodennost udělali tolik, tak to zase tělo nějak nedostíhalo, takže teď pořád jen spím a spím a chrchlám a tak podobně - prostě chřipajzna jak hrom. Dneska už jsem se ale tak trochu probrala z komatu, tak konečně můžu zase něco dělat. Pomohlo asi i to, že jsem na dvě hodinky usnula na lavičce na sluníčku a vítr mě krásně ukolébával...

Takže, co je nového?

1) Konečně jsem tedy přidala nového Hilarionka, ale asi už jste ho četli i jinde. No neva, kdyby náhodou... tak tady je.

2) Pak je tu dnes 2x Kryon a že se fakt povedl! Jednak článek od Barbary Bessen s názvem Kdo je Kryon? A pak ještě jeho Ohlédnutí za rokem 2010 a to skutečně doporučuji. Jak píše Láďa - je to horká novinka, článek je ještě "teplý" a holky si na něm pěkně "mákly", aby ho přeložily co nejdříve. 

3) Na www.novoucestou.cz jsem našla další zajímavou myšlenku ze série Osho - na téma Mysl.

4) Pak tu je ještě Spouštěč od Boha. Vím, že koluje (a tuším, že víc verzí, tohle je číslo 3), ale obvykle mi to nic neříkalo. Tentokrát to se mnou ale celkem zarezonovalo, tak přikládám. A děkuji Světlušce za zaslání.

5) Seminář na téma Hojnost zítra nebude!!! Pokud máte zájem se ho zúčastnit (pravděpodobně v květnu), napište a já naplánuji nový termín.

6) Stále ještě jsou volná místa na akci Očistná síla Nilu! Pokud máte zájem jet, napište co nejdříve.

7) Požádala jsem Small Pyramids o zaslání čísla účtu (je uveden na konci článku o této organizaci) a také seznamu věcí, které potřebují. A Ingrid požádala o jedinou věc: "Právě jsem mluvila s naším týmem: Co skutečně urgentně potřebujeme právě teď je malá digitální kamera pro sociální pracovníky - s její pomocí podávají zprávy o rodinách (adoptivním strýčkům a tetičkám a také tyto záběry používají při různých akcích na získání dalších finančních prostředků). Ta původní je rozbitá a v současné době nemáme žádné peníze, abychom koupili novou. Doufám, že to není příliš mnoho.... Velice děkuji za vaši ochotu pomoci." 

Do mého odjezdu zbývá jen pár dní, ale pak se připojí ještě minimálně jedna spřízněná dušička - odlétá 10. dubna. Velmi vás prosím - máte někdo nějaký nápad, jak takovouto kameru sehnat? (Slušnější modely se pohybují cenově odhadem od pěti tisíc Kč výše...) Pokud byste na ní chtěli přispět, pošlete peníze na můj účet s poznámkou "kamera". Nebo mě napadlo, jestli třeba neexistuje i v elektronice jako jsou "předváděcí vozy" - ty bývají ve velmi dobrém stavu a jsou to obvykle ty lepší modely za velmi slušnou cenu... Prosím, napište, pokud vás něco napadá.

8) Pokud i vy právě teď potřebujete pořádně obejmout, mám tu pro vás hned dvě verze písničky "Don´t Give Up" - Nevzdávej to. Fyzické objetí to sice není, ale i tak...

Jo a mimochodem - JARO JE TU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HURÁÁÁÁ!!! (Nebo jak říkal můj synovec, když byl hodně malý - Budá!!! - Význam je stejný, ale jeho výraz je vtipnější.)

Tak do příště - mnoho lásky, objímání a sluníčka!!!

 

M.