Příspěvky na říjen

16.10.2010 16:10

Dneska je toho opravdu hodně, ale prostě to muselo „ven“. Tak nějak mám pocit, že jsou tyto příspěvky zrovna teď potřeba. A pokud i jen část pomůže alespoň jednomu člověku, pak to stálo za to.

 

Do „Povídání“ jsem přidala hned čtyři články. Poskládala jsem je tak, jak vznikaly a vzájemně na sebe navazují. Je jen na vás, který (jestli vůbec nějaký) si přečtete. Samozřejmě budu ráda, když přečtete všechny, ale je toho hodně. Za jeden jediný se přimlouvám. Ten první – Kdo tvoří Sacred Heart. Budu moc ráda, když si ho přečtete.

 

Také jsem přidala do „Probouzení“ Otevření Síní Amenti (moc pěkné a řekla bych i důležité) a hlavně Sjednocení Dvojplamenů (nádherné)!

 

V Poselství Jeshuy a Mariam najdete dva články od JJ. Obzvláště upozorňuji na ten,co je určen Strážcům Brány. Strážci nejsou jen ti, kteří mají tuto „funkci“ při Ukotvování 9. Brány 11:11. Strážci jsme my všichni. Tenhle článek jsem objevila až včera (vlastně dnes) v 1:11 po půlnoci, když už jsem měla všechny ostatní články napsané jen jsem je potřebovala zkontrolovat! Stojí za to. Je nádherný.

 

A jako bonus – tři písničky od naprosto úžasného zpěváka – Ashera Quinna. Bohužel nahrávky nejsou v příliš vysoké kvalitě. Když mi tak zní po mé meditační pracovně, je to ještě tak o 50% úžasnější.... :-).

 

Jo a pokud tohle čte někdo, kdo se chystá zítra na Vyšehrad, vezměte s sebou prosím i nějakou tu plastovou misku. Nakonec nás bude víc než jsem čekala a už nestihnu doběhnout do krámu. Díky.

 

S Láskou vaše Sacred Heart – M.