Příběhy

15.05.2011 22:44

 

Včera jsem chtěla přidat ještě jeden skutečný příběh, který přišel mi přišel před pár dny od Kryonova týmu, ale bylo by toho už moc. Dnes jsem hned po snídani zasedla ke stolu a začala kreslit mandalu. Hned jak jsem jí uviděla, věděla jsem, co je v ní skryto. Poprosila jsem o bližší informace k příštím víkendu a už to jelo... Přišla mi k ní i taková věta či mantra: "Přímá a jasná inspirace proudí ze všech stran. Já jí s vděčností, láskou a pokorou přijímám. Děkuji."

 

Pak se událo ještě mnoho a bylo to poměrně náročné. Jakmile se vyčistila jedna věc, přišla jiná. Když to ale bylo nejtěžší, zasvítilo mi na cestu světýlko. Vlastně spíš světluška Světluška :-)) a rozradostnila mne Radka :-)). Oporou mi byli i andílci a archandělé, kteří jsou tu na návštěvě a také můj milovaný. Ach ano a samozřejmě také Bůh. Vše je tedy zase jak má být a já jsem moc ráda, že v tom teď zpětně vidím skrytý dar a příležitost. A také mi k tomu přišel příběh, o který se s vámi teď chci podělit. Nevím, jestli není trochu chaotický, ale byl to takový fofr, že jsem si do toho vůbec netroufla zasahovat.

 

Takže dnes mám tedy příběhy dva - od Kryona s názvem David, Milovaný a druhý příběh přišel skrze mne a ten jsem pojmenovala Byl jednou jeden muž a žena.

 

Krásný začátek nového týdne.

 

S Láskou M.