Pozvánky, články, písničky

03.06.2011 00:36

Táááákže, dneska mám pro vás dvě pozvánky a dva články (jeden úplně mini a jeden na mně mini :-D). A taky dvě písničky.

 

Pozvánka číslo jedna je do nového centra v Příbrami, které se jmenuje moc krásně: Centrum pro vnitřní a vnější harmonii a také na jeho webové stránky www.mojeharmonie.cz - obojí jsem navštívila, obojí je úžasné. Jukněte, zavítejte. (Obojí krásně "zvelebila" Jaruška). :-))

 

Pak je tu ten mini článek a jmenuje se Deset korun - a je to taková "poznámka pod čarou" k cenám, které jsem tu před několika dny uvedla. (Teď se mi vybavuje písnička: Desetikorůůůna nééééni tak veliká, aby rozházééééla Žižkovskýho Pepíka... :-D. Tu ale nepřidávám.)

Další článek je pro tento měsíc - a jmenuje se naprosto nečekaně - Červen :-D. (V něm je odkaz na první písničku.)

 

No a pak je tu pozvánka číslo dvě - na Slunovrat v Egyptě. Je to pravda na poslední chvíli, ale když oni mi to shora odmítají posílat s předstihem. A když už pošlou... víme, jak to dopadá :-)). No tak neremcám a pracuji. Byla to teda "makačka" - nejhorší ale byla moje bitva s arabským wordem... (to je opravdu zážitek - Ahmed mi to posílá v arabském wordu a já to v něm překládám. Je to vážně lahůdka.) Aby se tato akce mohla konat, potřebujeme minimálně šest "účastníků", tak pokud nemůžete jet vy, pošlete to prosím dál. (Pokud pojedete, tak taky.) Moc děkuju. Bude to opravdu nááádhernééé. Pojeďte.

 

No a písnička číslo dvě je tématická, sluneční (je to spíš taneční video) : Reel okolo slunce.

 

Tak krásný den všem,

 

M.