POZOR, POZOR

17.02.2011 22:55

Hlášení místního "rozhlasu" :-D. Žertuji, ale až tak žertovný příspěvek to dnes není. Cosi se žene (nejen) našimi řadami - něco mezi "mexickou vlnou" a "tsunami"... Musím ale říct, že tady krásně zafungovalo naše propojení. Každý den mi někdo z mých milovaných přátel hlásil, že se u něj cosi odehrává - obvykle dost zvláštní energie, které na tomto stupni byly velmi překvapivé!!! (Jakože kde se to tu zase vzalo?) No, tak dneska to proběhlo mnou... Takový minihurikán - ještě likviduji zbytky, ale to hlavní už snad odeznělo. Jsem moc ráda, že jste mi o tom napsali, byla jsem trochu připravenější, ale neznamená to, že by to nebyla "síla". No, snad už to je fuč.

Je to prostě veliké zkouškové období. Kolik jsme toho pochopili, jak silné je naše přesvědčení a ochota vykonat tu změnu pro sebe i svět, jak moc dokážeme být propojení a pomáhat si... a jestli to nevzdáme. Co si budeme povídat - úplně nejvíc ve financích. Není to ale jen o nich, protože pokud důvěřujete hojnosti ve financích, tak zase koukáte, že to drhne někde jinde a nebo si říkáte, jestli není něco divného na tom, když náhodou nepochybujete - jako jestli vám někde něco neuteklo, proč byste měli třeba taky pochybovat... Musím říct, že obzvlášť v takovéhle době mi dělá obrovskou radost, že Umíme být Spolu. Vždycky se najde někdo, kdo pošle něco pro radost, kdo vás podpoří - ať už mailem, telefonátem nebo tím, že přijde fyzicky. Je to nádherné a moc za to děkuji. Jsem za to vše velmi vděčná. Jste zlatíčka. Je to opravdu důležité - věřit a podporovat se. Spolu dokážeme opravdu hodně - pokud budeme tzv. "táhnout za jeden provaz"....

Dneska mi Láďa M. poslal další překlad milovaného, fantastického, úžasného archanděla Michaela, který o tom píše (a doufám, že to nakonec bude opravdu harmonické).

Takže - nebojte se, nechte to projít. Není to o tom, že by to byl "trest" za špatný postup! Prostě je to zkouška. Je na nás, jestli obstojíme. Pevně věřím, že ano. Přidáte se?

 

S Láskou a Pokorou, Vaše Posvátné Srdce M.

 

P.S.: Valentinská meditace byla moc krásná - účast bytostí byla hojná a jim patří veliký dík a stejně velký dík a obrovskou pusu opět posílám těm, kteří přišli. Moooooooooooc jsem si to užila.