Posvátné Srdce M.

15.01.2011 21:34

Krátce o mně

Moje jméno je Marie, ale slyším (a ráda) i na další jeho podoby - Maruška, Marie (cizinci vyslovováno jako "Marí"), Mary, Máří, Madlenka...

(děti mi říkají Mája či Manka)

 

Jsem autorkou těchto stránek. Tedy - založila jsem je a píšu sem některé články, ale přispívá sem i mnoho dalších mě milých lidí a některé věci mi jsou občas "nadiktovány shora" :-)). Z velké míry je tvoříte i vy spolu s námi - tím, že je navštěvujete a že nás inspirujete.  

 

Říkám, že jsem v sobě Lightworkera objevila teprve nedávno, ale snažím se, abych byla plnohodnotným členem našeho celosvětového týmu pracovníků světla.

 

Pokud zrovna nepíši nějaký článek, pak s největší pravděpodobností čtu nebo sleduji film na netu (něco transformačního či něco s tématikou Marie Magdaleny, Ješuy či něco "andělského"). Pokud ani nečtu, tak jsem někde mezi vámi, v lese nebo na cestách a nebo alespoň nějaké cesty připravuji.

 

PROJEKTY

Letošní rok - pro mne osobně a tudíž asi i pro tyto stránky - bude hodně Magdalenský a v tomto duchu se nesou i projekty, které pro vás s Miriam, Ahmedem a dalšími chystáme:

- Putování s Marií Magdalenou = soubor spirituálních cest spojených s prací pro Matku Zemi a vzájemným sdílením - konkrétně:

27.02.2011 - 10.03.2011 Egypt (Káhira, Gíza, safari, poušť, oáza, Alexandrie)

13.07.2011 - 21.07.2011 Irsko a Skotsko (ještě upřesníme)

08.09.2011 - 18.09.2011 Francie - Languedoc (Avignon, Béziers, Montségur, Narbonne, Lurdy, Rennes-le-Chatteau...)

koncem roku možná i Jeruzalém

- Škola Mystérií Marie Magdaleny - termíny a podrobnosti již brzy 

 

- Také vím, že se mám věnovat překládání a asi i psaní knih, osobním konzultacím a že mám pořádat další semináře a workshopy. Ještě netuším, jakou podobu a směr to vše nabere, ale tohle jsem dostala úkolem (nebo darem?) na tento rok a už se na to moc těším.

 

Poznámka:

Podle těch fotek by se mohlo zdát, že jsem samotářka či že obvyklou náplní mého života je hloubání, meditování, rozjímání a možná i smutnění, ale není tomu tak. Naopak - mezi lidmi jsem velmi ráda a také jsem poměrně dost hovorná a veselá. Háček je v tom, že se hrozně nerada nechávám fotografovat (občas jsem i dost protivná, když mě chce někdo vyfotit). No a když jsem hledala fotky pro tento web, tak jsem zjistila, že mám jenom ty, kde mne někdo vyfotil tajně (téměř špiónsky) a to se obvykle zadaří, jen když o něčem přemýlím a nevnímám, co se kolem děje. Nicméně se pokusím polepšit a postupně přidat nějakou "nešpionážní" fotku.

Děkuji vám za vaši přízeň i podporu a doufám, že vám tyto stránky (a nejen ony) přinesou do života něco milého, inspirativního či radostného - nejlépe vše dohromady.

S Láskou Vaše Posvátné Srdce M.