Pokora, Soucit, Blahobyt?

22.02.2011 00:22

Dnešní příspěvky zahajuji opět dalším Hilarionem. Mimochodem, příští týden nebudu na příjmu, takže pokud jste jeho fanoušky, najdete ho jistě na jiných webech - určitě na www.transformace.info.

Uplynulý týden jsem strávila v Krkonoších v Hara centru. Je tam skutečně náderně a už jen pobyt tam je velmi léčivý - léčení ale někdy zahrnuje i trochu té bolesti a tak jsem si jí prošla i já. 17.února se cosi začalo dít a stupňovalo se to. Prostě najednou jako když se všechno zasekne - veškeré tvoření a projekty se prostě zastavily, nic nešlo způsobem, jakým mělo. Ačkoli jsem dělala jen to, kam mě vedla má intuice a to, co jsem dostala za úkol, tak najednou prostě jako když vypnete všechny systémy - jen hluboká tma. Snažila jsem se to se vší pokorou přijímat, ale vyvrcholilo to téměř až vzpourou. Někdy prostě máte chuť se vším praštit. Trochu mě to vyděsilo. Říkala jsem si - tyhle pocity znám, ale z dob tak před dvěma lety - přece se to nemůže vrátit!!! Teď už prosím ne! Byly i chvíle, kdy jsem si říkala "Zastavte Svět, chci vystoupit!". Svět se ale nezastavil. Namísto toho se mi rozjela chřipka a to pořádná! A úplně nejhorší to bylo v noci z 19. na 20. února - no a právě dvacátého v 02:22 mi úplně najednou - doslova ve vteřině - došla spousta věcí. Proč se to děje. Sešlo se mnoho událostí v jednu chvíli a proto to bylo tak drsné.

Jednak je to zkouška - jak moc věříme (sobě, své intuici, své práci, projektům, životu, Bohu), jak hluboká je naše pokora, jestli jsme pochopili a co jsme ochotni pro svoji cestu podstoupit.... Jestli to dokážeme ŽÍT! Také se chystají určité změny v našich energiích, tělech a našem DNA a tohle byla příprava. Dalším důvodem byla příprava na následující cestu do Egypta. Zároveň mi docvaklo, že dnes je to přesně rok od channelingu Mistra Kuthumiho - Agrippy - ve kterém hovoří o zhroucení peněžního Matrixu a zrození Kvantové Bohyně a Kvantového Boha - no a to se děje právě teď!!! A je v tom mnoho dalších "vrstev" - není ale třeba je všechny vyjmenovávat, prostě se to děje, tak to přijměme.

Nemám ve zvyku cokoli skrývat a proto to nebudu dělat ani teď - navzdory všemu, co jsem se naučila a říkala - jsem prostě teď prošla všemi emočními fázemi - nadávkami, vztekem, odevzdáním, pláčem... a jak jsem to tak pozorovala, nevěděla jsem co s tím. Pak jsem si ale řekla - ano, je důležité jednat v Lásce a klidu, ale občas přijdou situace, kdy to prostě nedokážeme. Ale to, že to "nezvládneme" ještě neznamená, že jsme udělali chybu. Nejsme stroje a nikdo po nás nechce, abychom byli vždy perfektní. Znám mnoho lidí, jejichž dokonalost spočívá právě v jejich nedokonalosti. Tak proč bych to neměla dovolit i sobě?

Tu noc jsem toho moc nenaspala - chřipka byla dost těžká a já nemohla dýchat - a tak ke mně ve snu přišel můj Milovaný a s ním pár andělů a průvodců a ukazovali mi způsob, jakým mám dýchat a co mám dělat - že přijde doba, kdy to budu ukazovat dalším ženám, na které tato fáze čeká.

Ráno mi kamarádka poslala channeling, který přijala přijala přesně tři měsíce předtím. Byla jsem první, kdo ho slyšel a teď přišel po tak náročné noci... Mělo to svůj význam a tak ho pokorně přikládám.

Den byl také dost náročný - odjížděli hosté a tak jsem v horečkách uklidila chatu (domluvila jsem se s Alenkou, že se postarám o hosty i závěrečný úklid), zamáčkla jsem slzu (je tam skutečně nádherně a s těmi lidmi mi bylo moc fajn) a s kapkami do nosu a hromadou kapesníků na vedlejším sedadle a Snatam Kaur a jejími optimistickými písničkami v přehrávači jsem vyrazila k domovu. Doma se mi hned udělalo trochu líp - šla jsem spát kolem půl noci a pak prospala skoro celý den, ale už je to o moc lepší - zítra (jéé, vlastně už dneska) mám ale pár velmi příjemných plánů, tak věřím, že se probudím úplně fit.

No ale ještě se s vámi podělím o to, co jsem našla v mailíku od Ládi a Martiny - je to geniální - přesně to vystihuje situaci:

1) Karen Bishop - Haló všichni (vystihla to krásně, holka - a přitom to vypadalo, že už to vzdala před pár měsíci - vůbec o ní nebylo slyšet)

2) Quan Yin - Dávání soucitu (moc krásné - dýchlo to na mě už jen tou energií, skoro nebylo třeba to číst - skoro)

3) Sananda - Vytváření hojnosti a blahobytu (nejdřív jsem to jen tak chtěla prolítnout, ale zase je tam kus skládačky, takže to za přečtení rozhodně stálo).

No a pak tu mám pro vás dvě písničky - jednu od Matky Země a A. Bocelliho (a Hanky - díky) a druhá od Zity - to je taková příjemná vzpomínka na Haru a Krkonoše.

A teď slíbená básnička od Petry T. a Jeshuy.

 

Přeji vám překrásný týden plný lásky a snad již i klidu a míru. Věřím, že se dnes leccos opět pohne (energetická brána 22:2) a snad již to bude opět lehčí a radostnější.

 

S Láskou, Pokorou a Soucitem

 

Vaše Posvátné Srdce M.