POKLADY ŽIVOTA - dovolená s poznáním

01.04.2012 20:55

 

 

Žít svůj život

 

Rezonuje s Vámi následující text?

 

...rád/a bych utvářel/a svůj život k radosti a moudrosti, ale stále mám pocit, že mi něco uniká, nevím JAK. Nemám odstup. Ponořením do svých problémů neumím získat nadhled a UVIDĚT, proč se mi nedaří, kde dělám "chyby", kde nerespektuji to, co mě převyšuje, jdu proti přirozenému proudu života.

 

Do mého života před několika lety vstoupil nástroj, který umožňuje spatřit principy STVOŘENÍ, jeho cykly a zákonitosti. Nabízí příležitost uvidět, pocítit, pochopit a naučit se využívat toto poznání ve svém vlastním životě. Nástroj, který v sobě zahrnuje moudrost přírodního národa (kultury) - keltů, hluboké poznání hermetického učení, využívá kvality numerologie, energii barev a symbolů a při tom všem je AKTUÁLNÍ A ŽIVÝ a dovolíme-li to, POUŽITELNÝ PRO NÁŠ KAŽDODENNÍ ŽIVOT.

 

Touhle mapou za pokladem je TAROT MAGIE DRUIDŮ, který nám umožňuje na svých 22 karetních obrazech spatřit zákonitosti vývoje duše, kterou na Zemi procházíme, 16 nástrojů a kvalit naší bytosti, které můžeme používat a na 40 kartách pochopit dění a vztahy ve světě. Také docenit 4 živly, které nás posilují (nebo ničí), podle našeho vědomého či nevědomého výběru. Můžeme uvidět KOLOběh a stanout v jeho i svém středu a vědomě využít jeho proudění. Pochopit a propojit mužský a ženský princip uvnitř nás i v našich vztazích.

 

Silná a laskavá energie, která z tohoto tarotu vystupuje je nám schopna odhalit pravdivý obraz toho, co nevidíme. Jde o to - otevřít mysl a srdce a vstoupit. Jak řekla jedna absolventka ročního kurzu Keltské moudrosti, který jsem s tímto nástrojem pořádala jako první: "Vždycky jsem to měla ve svých rukou, jenom jsem to neviděla..."

Devět měsíců (jako dítě v děloze) uzrával tento projekt, aby se nyní mohl zrodit v nové energii a podobě. Narodily se POKLADY ŽIVOTA 2012.

 

Zvu Vás do prázdninové náruče jihočeské přírody. POKLADY ŽIVOTA nabízejí příležitost užít si dovolenou s poznáním. Začínají v sobotu 30. června 2012 a končí v neděli 8. července 2012 (začínáme v sobotu obědem ve 12.30 h a končíme v neděli opět obědem ve 13 hodin). Termín výhodně využívá dvou státních svátků, takže zahrnuje pouze tři pracovní dny.

Průběh je naplánován tak, abyste měli prostor i pro osobní relaxaci, např. houbařské procházky v lese, koupání v řece Otavě (600m od penzionu), rybaření, večerní posezení u ohně apod.


Tato prázdninová škola zahrnuje výuku v rozsahu osmi dní po osmi hodinách (tj. celkem 64 hodin) za cenu 8000 Kč. Po přihlášení Vám zašlu údaje pro platbu. Po dohodě je možné zaplatit i ve splátkách.

 

Cenové zvýhodnění:

Stálí klienti (kteří absolvovali za posledních 12 měsíců více než 5 individuálních energetických ošetření), účastníci školy ŽÍT SEBE a absolventi Kurzu keltské moudrosti mají na POKLADY MOUDROSTI 2012 slevu 10% ze základní ceny kurzovného. Mimořádné cenové zvýhodnění nabízím rovněž prvním deseti přihlášeným za JASNÉ ROZHODNUTÍ :-) ve výši 5 % z kurzovného (platí při zaplacení nejpozději do 30. dubna 2012). Slevy není možné sčítat.Ubytování je zajištěné v penzionu v pokojích a apartmánech s koupelnou. Plná penze výborné domácí stravy - osobně prověřeno - zahrnuje snídani, oběd, večeři a ještě bonusový odpolední moučník ke kávě. Včetně ubytovacího poplatku obecnímu úřadu zaplatíte 4042 Kč. Za ubytování a stravu budete platit na místě při příjezdu. Pokud máte příležitost čerpat prostředky z FKSP u zaměstnavatele, je možné po předchozí dohodě vystavit fakturu na pobytovou část zaměstnavateli. Ovšem na to je nutné upozornit ihned v objednávce! Stránky penzionu, ve kterém nás poklady čekají si můžete prohlédnout  zde. K přihlášení využijte formulář zde, pokud potřebujete další informace, napište na e-mail projasneni@seznam.cz nebo volejte na tel. 773 473 855.

 

 

Chcete-li si vyzkoušet dvouhodinovou "ochutnávku" z POKLADŮ ŽIVOTA, máte dvě příležitosti:

 

18. dubna 2012 (středa) v 18 h

v Příbrami v Centru pro vnitřní a vnější harmonii

 

nebo

 

19. dubna 2012 (čtvrtek) v 18 h

v Praze-Nuslích v CIRRAcentru

 

Na obě akce je nutné se přihlásit na tel. 773 473 855, počet míst je omezen, vstupné je 250 Kč.

 

Speciální pozvání pro kelty a druidy

01.04.2012, 08:49, Jaroslava Křížová

 

Rozeznívá všechno keltské, druidské nebo avalonské Vaše srdce? Cítíte tuhle živou energii, která prostupuje věky? Vnímáte sílu stromů, rostlin, kamenů? Energii živlů? Pociťujete úctu k Zemi - Bohyni, Slunci - Bohu? Pokud ano, zvu Vás k možnosti to všechno propojit. Nechat vystoupit dávnou moudrost k sobě do svého života.


 

Připravila jsem letní setkání, tak, jak mě tyto nádherné energie vedou. Je to pozvání přístupné pro všechny, protože je ŽIVÉ - použitelné pro naše současné životy. Ale vnímám poselství: chceš-li, aby se naplnil plný potenciál, pozvi kelty a druidy a mohou se dít zázraky...

 

A tak Vás zvu. Nalaďte se, jestli je to pro Vás ONO? Cítíte to? Jste tomu otevření? Dovolíte to? ProjeVÍTE POKLADY ŽIVOTA? Neomezíte se nastavením nějaké představy, očekávání? V každém okamžiku máme volbu...

 

 

 

 

Kelty a druidy zve TARA
POKLADY ŽIVOTA JSOU VŠAK PRO VŠECHNY, KTERÉ JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM OSLOVUJÍ!!!