Pochybnosti

20.03.2011 21:34

 

Jsme bozi a bohyně, mágové a velekněžky a přesto jsme "jen" lidé. Možná i vás občas ještě občas přepadnou strachy či vás něco "vykolejí". Možná i vy občas zapochybujete. Pro ty chvíle mám pro vás několik typů:

 

Už ráno na mne "zamrkaly" dva úžasné články - jeden na www.masaze-pardubice.com s názvem Štěstí a touha (je tam těch příspěvků ale o dost víc) a druhý na www.novoucestou.cz s názvem K nedělnímu zamyšlení - na téma "bytí ve Středu".  Původně jsem je chtěla přidat sem, ale pak jsem se rozhodla pro jiné dva:

1) Ukázku z knihy Eckarta Tolleho, který mi přišel od Martiny - díky, Marti. Ukázka je krátká, ale velmi účinná. Je to taková rada, jak najít klid a spokojenost....!!!

2) A další channeling od Jeshuy - Být učitelem v Nové éře - možná jej již znáte, byl přijat již v červnu 2009!!! Jako obvykle však nyní dostává zase jiný rozměr. A připadá mi ještě aktuálnější než tehdy... Obzvláště ta část "zacházení s vysokou citlivostí" předznamenává události, které se valem blíží - nyní je čas, kdy se toto bude dít nejen uvnitř našeho bytí, ale bude se to projevovat i "zevně" - mezi muži a ženami... DOPORUČUJI

 

A pak je tu ještě pohlazení - není třeba si své pochybnosti vyčítat. Jsou přirozenou součástí naší cesty, nenechme se jimi ovládat, ale nezavrhujme je - mějme je svým způsobem rádi... někdy mohou být i milé - viz "Lásko má já stůňu" z Noci na Karlštejně.

 

Jé a málem bych zapomněla upozornit - včera mi přišel nápad na celodenní seminář na téma HOJNOST!!! Je to trochu na rychlo, tak uvidím, jestli se nás sejde dostatek. Kdyby ne, přesunula bych termín, ale teď je pro něj ideální doba!!! Tak zvažte a napište co nejdřív. Pozvánku naleznete zde.

 

Užijte si následující dny ve svém "středu" - kterýkoli den, nejen ve středu :-D

 

Vaše M.