Pětka s hvězdičkou :-))

11.02.2011 23:32

Uf, to je tenhle týden ale "honička" s těmi články.... ale baví mě to. Popravdě - mám radši, když to "jede" než když to "zahnívá"...

 

Táááákže, co pak to tu máme?

1) Reakci od Archanděla Gabrieala (a jistě i jiných bytostí) na včerejší Globální meditaci, tak jak ji přijala moje kamarádka Petra Tomišková.

2) Páč (poněvadž) se blíží Valentin a protože teď asi nebudu moc doma (úleva, co?), tak trochu s předstihem přidávám (do záložky Pohlazení) nejen pohlazení, ale i trochu Valentinského mazlení (s Gerardem Butlerem). Pro pány jsou tam zase jeho "partnerky" - Angelina Jolie, Jeniffer Aniston... - jůů, to vypadá, že kopíruje Brada Pitta, co? No nic, to bylo trochu zákulisních drbů. Nic jste jako neslyšeli, jo?

3) V reakci na to video, Valentina i blížící se jaro ze mne nějak vybublal další článek - má název Věnování a Vyznání (dopsáno 11.02.2011 v 11:11 večer!!!), nanějž navazují i další dva příspěvky:

4) Kumránské svitky.

5) Modlitba - Otče nás.

S těmi je to taky docela "zajímavé". Aramejský otčenáš mám už několik měsíců (video ještě dýl), ale měla jsem ho otevřít až před několika týdny a od té doby mě bombardoval každou chvíli - tak jsem říkala - já vím, já vím, napíšu, určitě - po Egyptě. A zrovna tak to bylo s Kumránskými svitky... Ale když už mi to obojí poslala Denisa (www.jeshua.cz), tak jsem řekla OK, dám to sem. Trošičku jsem se v tom "povrtala" - tak, jak jsem to cítila. Chtěla jsem říct, že neznám autora, ale autora samozřejmě znám :-D, jen u těch Kumránských svitků nevím, kdo je překládal do češtiny...

No, tak to už by snad stačilo. Ani jsem to po sobě nestihla všechno přečíst, tak snad to dává smysl a není v tom moc překlepů... Klidně písněte, kdyby jo. Budu ráda.

 

Krásný víkend a užívejte si ty změny...

 

S Láskou a Radostí M.

 

P.S.: Mimochodem, vím, že se to neříká, ale "Já to říkala, že to Mubarak 11.02. vzdá - ani Ahmed mi to nevěřil, tvrdil, že to vzdá už před týdnem..." :-)) Kdyby něco, tak mi pište na můj nový e-mail: Sybila.z.Drahlina@seznam.cz!!!! :-D :-D :-D Dělám si legraci. To já z radosti.