Pětice

12.09.2011 22:22

 

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

 

navazuji na včerejší ukotvování a vítám se s vámi v našich nových Pravých Životech :-)). A čím že odstartujeme? Samými krásnými věcmi...

 

1) Nejprve tu mám poselství od Mistra Kuthumiho doprovázeného Melchizedekem - oba ze svých cest "důvěrně znám" - v Egyptě je teď potkávám na každém kroku, i když samozřejmě velký kus práce odvádějí i tady a vlastně po celém světě. Tentokrát hovoří o Misi do Vietnamu (přijato v roce 2008, ale nyní aktualizováno). Jejich channelling by mohl zajímat především ty, kteří se cítí být spjati s oblastí mezi Vietnamem a Kambodžou a/nebo s pomocí dětem. Týká se ovšem i vnitřních dětí. Vyzývají také k meditacím zejména od 15.do18. září 2011.

 

2) Další poselství je od El Moryi. Ten nabízí zajímavý pohled na náš vztah k Zemi a Měsíci a také o jiném pohledu na vnímání naší pozice v 3D a 5D.

 

3) Třetí poselství je od Hilariona, který samozřejmě nesmí chybět a doporučuji jej všem. Všimli jste si, jaké krásné obrázky jsem našla minule k AA Michaelovi? No tak dneska jsem zjistila, že Hilarion je taky fešák!!! Jeho obrázek najdete v poselství pro tento týden.

 

4) Jako čtvrtou zprávu zde mám sen-vizi od Jasněnky, který mi poslala už před pár dny, ale asi měl přijít na řadu až dnes, protože mi úplně vypadl a dnes se tedy vrátil... Zařadila jsem do Probouzení :-)).

 

No a jako pátý příspěvek mám pro vás jednu písničku hned ve dvou podáních - v originále se jmenuje Why Me Lord? A zpívá se v ní - Proč já, Pane? Co jsem kdy udělal?.... a pak jí tu mám ještě v českém podání Michala Tučného - Pane Můj - schválně porovnejte. Michalova je mi zaplaťbůh teď už bližší (ne že bych si neprošla i tou předchozí fází a ne že bych bezpodmínečně souhlasila :-)) )...

 

Tak krásnou dobrou noc či jasný den a sladké sny v obou případech :-)).

 

 

Vaše Posvátné Srdce M.