Pestrobarevné

11.03.2012 22:17

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

 

dnes je to tak trochu od každého něco. 

 

Začnu něčím, co možná někoho zklame - Hilarion pro tento týden nebude. Obdržela jsem od našeho překladatelského koordinátora Ládi následující zprávu: "Marlene píše, že po posledních slunečních erupcích má problém se na Mistra Hilariona napojit a poselství přijmout. Proto por nás našla v archivu poselství z loňského počátku března, abychom si ho připomněli a i využili." Toto poselství  najdete zde . Vypadá to, že je opět aktuální...

 

Potěším snad ale příznivce Kryona (patřím mezi fanoušky obou). Přeložila jsem pro vás (a náležitě si to sama vychutnala):

1) Únorové "máršmelounky" a

2) Plánované lidstvo (1) - jedná se o první část. Druhé poselství bylo k tomuto tématu přijato o cca 2 měsíce později na jiném místě. Dám si tedy také krátkou pauzu. Potřebuji se na to nadechnout. Je to poselství také krásné a zajímavé, ale narozdíl od první (24 minutová nahrávka) je ta druhá část delší (téměř hodinová)... V první části Kryon hovoří o Velkém třesku, existenci a vzniku multiverz i o tom, jak jsme všichni společně stáli u zrodu planety Země a také jak jsme trpělivě čekali na to, až se stane obyvatelná než bylo možné vytvořit Lidstvo...  Docela zajímavě na to navazuje dokument, který jsem viděla před pár týdny a proto jej přikládám:  Paralelní světy .

A ještě jeden překlad jsem pro vás nachystala: jedná se o další newsletter od Michelle Manders Eloff - Ukončení bouře.

 

A pokud teď nechcete už nic řešit, jen si tak být, pobavit se, uvolnit a dostat se do rovnováhy, pak doporučuji další (3hodinové) video Jardy Duška, které mne zastihlo v podobném rozpoložení. Společně s kolegou (a psychiatrem) Pjérem la Š´ézem tak hezky plynou...

 

Pokud právě teď hledáte pomoc nebo byste sami rádi pomohli, chtěla bych vám představit jedny zajímavé stránky - www.daruj.net - jedná se o pomoc materiální i duchovní... "Velké ideály nepotřebují jen křídla, ale i terén, odkud by mohly vzlétnout." (Ernest Hemingway)

 

A v neposlední řadě bych vám ráda představila ještě jedny opravdu PESTROBAREVNÉ stránky - nejprve jedním krátkým zamyšlením - Je to jen myšlenka a myšlenka se dá změnit a pak i osobním doporučením - stránek (i nabídky)  Duhových mostů. Na těchto stránkách naleznete kromě krásných a zajímavých myšlenek také každodenní výklad - karty ve spojení s lahvičkami aura-somy (odběr si můžete nastavit i na FB). Nejenže tyto výklady krásně sedí, ale každé ráno, když na tyto stránky kliknu, tak nasávám tu atmosféru a můžu říct, že léčivý je i nový "kabátek" webu... Pochopitelně jsem ale vyzkoušela i aura-somu na vlastní kůži - bylo to téměř před dvěma lety a to byste viděli ten mazec, který pak nastal v mém životě!!! Mazec v pozitivním slova smyslu - lahvička se jmenovala Mlhy Avalonu a následovalo tolik událostí, že se to nedá ani popsat (včetně mé cesty do Avalonu)... Výběr byl jednoduchý - prostě mne k tomu dovedl sen (o mém milovaném). Další zkušenost mám i "zprostředkovaně" - prostě jsem strávila asi hodinu ve společnosti někoho, kdo jednu z lahviček použil a odstartovalo to proces i ve mě. Očistný a osvobozující... Pokud vás to zajímá, můžete si od Evy nechat udělat výklad (Praze či Příbrami) - přijít, pokochat se a nechat se dovést intuitivně k té správné lahvičce... No, více už na jejích stránkách (přidala jsem i do odkazů).

 

A ještě jedno zpívané pohlazení od Zlatky Schindlerové - znám už delší dobu, ale na Youtube toho zatím moc není... CD je krásné a doporučuji. Hledala jsem písničku "Náš Bůh je Láska", bohužel se nepovedlo. Tak tedy přidávám tuto.

 

Tak krásně pestrý a snad i lehce jarní týden.

 

S láskou,

 

 

M.