Ospalá

05.05.2011 13:00

 

Já nevím jak vy, ale já jsem poslední dny nějaká hrozně ospalá. Možná i proto jsem přidala hned dva příspěvky do Probouzení:

1) Zlatá dušička: Všichni jsme jedno

2) Lidský motýl (o největším kruhu v obilí a co by tak asi mohl znamenat...)

 

No a pak jsem si přečetla aktuálního Hilariona a zjistila jsem, že si mám jít lehnout.... :-D. No to ale nemůžu, protože se chystám na dnešní meditaci k Mirce (https://www.vnitrnibohyne.cz/news/mosty-svetla-avalonska-inspirace-tajemstvi-gralu/) - už mám po tom měsíci a půl téměř "absťák" a když jsem tentokrát nebyla v Avalonu, tak ať si trošku "nasosám".... a také přeci chceme posunout některé projekty... už se tam moc těším.

 

A také jsem se s vámi chtěla podělit o jednu akci, která se konala už loni a tenkrát jsem se jí nemohla zúčastnit a bohužel mi to nevyjde ani letos, ale třeba budete vy ti "šťastnější" a vyzkoušíte si to. Jedná se o pobyt v přírodní rezervaci delfínů.... a pozvánku naleznete v sekci Akce přátel.

 

No a ještě trošku zpívání... nejspíš jako paralela k Lidskému motýlu mi v hlavě neustále zní písnička z filmu pro pamětníky s názvem Noční motýl. Je sice smutná, ale já jí mám moc ráda...

 

Tak krásný den, dobrou noc a sladké sny.

 

Vaše Posvátné Srdce M.