OSOBNÍ TRANSFORMACE V KURZU KELTSKÉ MOUDROSTI - proběhlo

15.03.2011 18:15


Možná máte někdy v procesu Vašeho vývoje potíže uvidět sebe sama, uvědomit si svoje přednosti, ale také pochopit, proč se Vám opakovaně vrací některé situace, když už na sobě tak dlouho pracujete. Chtěli byste nahlédnout do vlastní duše, naučit se přijímat sebe i druhé, pochopit výzvy, které Vám život přináší a naladit se na přirozený cyklus přírody, roku, života? Pokud jste si alespoň jednou řekli "ANO", zvu Vás do kurzu keltské moudrosti.

Nástroj, se kterým budeme pracovat (a který nám pomůže uvidět v nadhledu vlastní prožívání) zrcadlí moudrost přírodního (tedy přirozenost respektujícího) a zároveň duchovního národa, jehož energii máme zakódovánu ve svých kořenech. Národa, který žil, pracoval, miloval i bojoval na území, na kterém žijeme. Můžeme využít jeho sílu i moudrost k rozvoji sebe sama i prospěchu celku. Zrcadlem a studnicí moudrosti nám bude nádherně zpracovaný Tarot magie druidů. (Druidové byli - jsou - inteligencí a duchovenstvem keltů.)

Kurz má několik zvláštností. Jedním z nich je možnost pozdějšího připojení, kterou jsem vnímala umožnit. Stejně jako se na svět rodíme v různou dobu, tak se i do kurzu "rodíme" v pro nás nejvhodnější čas. Tyhle příležitosti jsou ještě dvě: v čase jarní rovnodennosti 18.-19. března 2011 a letního slunovratu 17.-18.června 2011. Z dosavadních zkušeností mohu říci, že kurz je naprosto aktuální a pro každého velmi osobní (každý potřebujeme něco jiného).

Chci zdůraznit, že tenhle projekt mi "přišel". Není z hlavy... :-) Když jsem ho otevírala a chtěla znát jeho potenciál, vybrala jsem si k němu lahvičku z Aura-somy. Přitáhla si mě fialová na fialové - č. 16 - Fialové roucho (tarotová karta Věž). O rozbor jsem poprosila kamarádku Evu Reslerovou, která s tímto systémem vůní a barev pracuje naprosto úžasně. A tady je pro přiblížení, co mi Eva ke Kurzu keltské moudrosti napsala:

Zkusím tu lahvičku...vidím jí stále v její velké podobě... to je zajímavé... jako kdyby to bylo velké téma - na delší dobu a to nejen pro Tebe, ale i pro všechny, kteří se do tohoto procesu zapojí... A bude to asi hodně náročné - takové sezení pro "odvážné". Pro lidi, kteří se rozhodli skoncovat se starým způsobem života, pro skutečnou a opravdovou transformaci... Protože to bude fičák... opravdu. Věž, zhroucení všech starých struktur a nejen starých... zhroucení všech struktur... Teď se mi čím dál více vkrádá do duše... není ničeho třeba... nic nepřipravuj, neplánuj, buď v okamžiku - připravena a otevřena... a měla jsem potřebu Ti toto napsat... Ono totiž naproti té fialové je žlutá - barva mysli, strachu, obav, analýzy, takové to stále pro a proti... a to v té fialové prostě už nefunguje... a kdo chce kráčet po vodách, musí vystoupit z lodi... nestačí tomu věřit... je nutné to vyzkoušet a vědět a žít... Toto byla slova, která mi sama plynula... a ještě jedna věc... koloběh života a smrti... napojení se na koloběh - dne, měsíce, týdne, roku... plynutí s přírodou, s duší světa, s duší svou... znovuzískání svého ztraceného rytmu, který je jiný než rytmus dnešní doby... i proto to není jednoduché pro všechny... každý nemá tu odvahu... a znovu se mi vkrádá odvaha... Nechat za sebou starý život... a vkročit do nového - a také je to o propojení... fialová je propojení... není to "jen" duchovní barva horní čakry, ale také sjednocení a propojení - levá - pravá, dole - nahoře, uvnitř - venku, muž - žena, dávání - přijímání, minulost - budoucnost, je to fialová merkaba....

Pokud ve Vás něco předchozí informace rozezněly a máte pocit, že cesta keltské moudrosti může být i cestou Vaší, příp. chcete znát další podrobnosti, najdete je na www.projasneni.cz. Nebo zavolejte, ráda zodpovím Vaše dotazy.

Jarka KřížováTarotová karta VII - Vůz = chceme-li mít vládu nad svým vozem - projevováním sebe sama ve vnějším světě, je třeba přijmout svoji světlou i temnou stránku a uvést je do souladu - jednoty. Oba tyto koně máme ve spřežení. Budeme-li se tvářit, že je tam jen jeden a druhého nebudeme respektovat, nikam nedojedeme...