Osobněji

11.01.2013 01:01

 

Následuj své sny. Ony znají cestu.

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

 

dnes to bude opět stručné a opět trochu více osobní.

1) Zahájím příspěvky svojí "osobní láskou" :-) tedy Kryonem. Před časem jsme zveřejnili channeling s názvem Rekalibrace Lásky, ovšem ve slovenštině. Nyní je díky Evě Z. k dispozici i překlad český a rozhodně stojí za přečtení!

 

2) Jako druhé přidám video. Jak jsem již psala na Facebooku, už jsem k prezidentským volbám nechtěla nic přidávat, ale toto stojí za shlédnutí. Prostě - volme podle toho, koho opravdu chceme a rozhodujme se srdcem (a ideálně ve spojení srdce - intuice - zdravý selský rozum, jsou-li v souladu). Nenechme se zblbnout ani manipulovat - a také nikoho nemanipulujme. A je jedno, zda sdílíme stejný názor. Důležité je, abychom volili skutečně sami za sebe. Jak řekla Táňa Fischerová v superdebatě - škála kandidátů je bohatá, každý je úplně jiný a je zde rozhodně možné vybrat si toho, kdo s námi nejvíce rezonuje. Díky tomu se alespoň projeví, co si skutečně přejeme a jaké je složení našeho národa. To nemyslím nijak zle. Prostě ať víme, jak na tom jsme a na tom se dá dále stavět, ne? A doporučuji ještě takovou "minimeditaci" - než vyrazíte k volbám... zhluboka se nadechněte a řekněte si: "Ať to dopadne jakkoli, bude to přesně tak, jak to má být - v zájmu synchronicity a nejvyššího dobra pro všechny." A s pocitem naprostého klidu vyražte. Jen se přimlouvám za to, abychom volili skutečně všichni. Myslím, že po dlouhé době je opět koho volit. A teď již odkaz na slíbené video: Jak správně zvolit prezidenta / prezidentku?

 

3) Do třetice zde mám opět jeden svůj článek: Co dělat, když se cítíme na dně či v nulovém stavu? Je zde připojeno krátké shrnutí posledního Kryonova channelingu (který ještě nebyl přeložen do češtiny).

 

4) No a na závěr bych vám ráda představila další své "dítko" - projekt, který právě vznikl z takových dvou "nulových stavů" a doufám, že bude výbornou startovní pozicí i pro vás. Představuji vám nový web - www.laskyplne.cz. Zítra během dne přidám meditaci, která se hlásí a vypadá to, že proběhne 13.1.2013 - zdarma, nadálku a bez jakékoli registrace. Prostě se můžete připojit tak, jak to ucítíte.

Teď už jdu ale do hajan, abych byla zítra svěží. Tak ať jsou naše volby vždy "v souladu"...

 

S Láskou,

 

 

Vaše Posvátné Srdce M.

 


"Nevynechávejte kopce! Při běhání, jízdě na kole ani v životě. Sílu objevíte, když se pustíte do něčeho zdánlivě nemožného."
"Vynechávání kopců vede k malé sebedůvěře a pochybnostem. Proto se vydejte přímo do náročných kopců - budete užaslí tím, jak silnými se stanete a jak pyšní se budete cítit na své schopnosti." Louise Smith