O partnerství, soucitu, moudrosti, urychlení energií a LÁSCE

14.06.2011 21:16

 

Po několika dnech - téměř v kómatu - jsem opět zpátky. Byly to dny náročné, ale přinesly mnoho zajímavých informací a lekcí (nelehkých), ale hlavně pochopení, soucitu a novou vlnu lásky. Určité zlepšení nastalo již včera v podvečer, ale výrazná změna nastala (rozhodně u mne) až odpoledne. Je zajímavé, že zhruba v době, kdy se konala meditační událost nazvaná Volím lásku! (Objevila jsem až později, ale tato vlna prostě dosáhla až ke mně a doufám, že i k vám.)

Dopoledne jsem našla krásný článek, za který jsem vděčná, protože kdybych ho nenašla na FB, tak bych ho musela napsat :-)) - je naprosto přesný. Jmenuje se …každý partner je pro nás V DANOU CHVÍLI DOKONALÝ… ;) Dodržujme jednoduchá pravidla…;).

 

Dnešní den (14.6.) a zítřejší jsou podle Neunerova kalendáře dny "plánu duše". Když jsem se opět naladila na svou duši, přivedla mne k zajímavým informacím a odtud byl jen malý krůček k zorganizování Celosvětové akce s názvem Den Soucitu, Rovnováhy, Harmonie a LÁSKY - 26.06.2011 - to už jste možná ale objevili na FB.

 

No a také vám přináším dva krásné channelingy:

Múdrost Světelnej Komunity (Matka Marie a El Morya) a

Urychlení energie (Mistr Kuthumi a Mistr Serapis Bey) - holt opět nastává doba intenzivního čištění a asi jen tak neskončí... ale pokud se tomuto čištění budeme věnovat pravidelně, mělo by nám to výrazně ulehčit...

 

No a věřím, že nejpozději zítra přibyde i Hilarion - na angl. stránkách se objevil o den později než obvykle.

 

Krásný den a nezapomeňte, že zítra je nejen úplněk, ale i zatmění měsíce - nádherná příležitost pro kontemplaci, nalezení směru a přijetí úkolů pro další období a meditaci s otevřenýma očima. Hlavně ale působivý zážitek - tak nezapomeňte vyrazit ven a užít si jej pokud možno v přírodě.

 

S Velikou Láskou v Srdci M.