Nový Kryon a díky

21.01.2011 23:32

Čas od času se mi stává, že prostě nemůžu usnout nebo se náhle vzbudím (většinou spíš ta první varianta, protože spávám dost tvrdě, když už se zadaří a hlavně mívám tak krásné sny, že se mi nechce vstávat) a dlouze se převaluji na posteli, až to vzdám a jdu opět zapnout notebook, protože tuším, že odtud "vítr fouká". Tohle se mi totiž děje, když mi přijde nějaký e-mail, který mám vidět a dokud ho nepřečtu, tak prostě neusnu, i kdyby to mělo trvat týden. Dneska mne takhle budil Kryon (poslaný Láďou Mlčákem a úžasně přeložený Ivou M. - oběma díky). Myslím, že je jasné proč. Je to poselství z loňského Valentýna - moc krásný dárek Lásky!!!

A když už jsme u těch darů lásky, ráda bych znovu poděkovala všem, kteří mi posílají krásné a láskyplné vzkazy nebo je - jako dnes Hanička - umisťují na tyto stránky. Děkuji. Mám z nich opravdu velikou radost.

Zajímavé je, kolik se jich sešlo zejména dnes - 21.01.2011 - to bude určitě "náhoda" :-D.

Tak já doufám, že vy už spíte a přečtete si to až zítra - krásně do růžova vyspinkaní. Tak tedy jen potichu šeptám: "Sladké sny a krásný víkend."

 

Maruška

 

P.S.: Přišel mi dnes také mailík (díky), že video s tím tříletým chlapečkem nešlo pár lidem spustit - pokud se to nedařilo ani vám, tak zkuste ten odkaz pod tím videjkem (nově jsem jej tam přidala, protože upravit odkaz se mi nepodařilo).