Novinky a výzva

18.09.2010 21:12

Srdečně vás všechny zdravím! Už se mi stýskalo, ale pořád ještě mám „zákaz“ (tedy ne striktní, ale vím, že cokoli bych teď rozdělala, nepřineslo by ten správný a včasný výsledek). Ještě mám pokračovat ve zpracovávání různých témat a zkoušek v sobě a pak co nejvíc relaxovat a užívat si. Nicméně jsem dostala něco jako „vycházku“ :-) mezi vás. Takže jen krátce. Takové malé „zprávy“.

 

Nejprve několik titulků z Novinky.cz :

1) 10.09.2010 Vědci ve vesmíru objevili neobvyklou černou díru... – vypadá to, že se vědci přiblížili jejímu zkoumání – nedávno o tom hovořil Kryon (viz Vztah ke Gaie, přijato 24. dubna 2010). Všimla jsem si také několika titulků hovořících o objevech „nových“ planet a o hledání sestry naší Země... přichází čas nových a nových objevů a „odhalení“ v rámci vědy – věda objeví, co již dávno přinášela různá poselství.

2) 06.09.2010 Ledovcový příkrov taje dvakrát pomaleji, než se vědci domnívali – opět upozorňuji na Vztah ke Gaie od Kryona, ve kterém hovoří i o Globálním oteplování (o tomtéž ale hovořila tuším i Little Grandmother a několik dalších poselství).

3) 18.09.2010 Pilulka pro život věčný bude na trhu za pár let, slibuje ruský vědec – tento titulek mne opravdu pobavil.

 

A nyní se připojuji k výzvě na celosvětovou meditaci za mír – výzvu zveřejňují např. na https://www.cestyksobe.cz/meditace.html kde vyzývají k meditacím každé pondělí a čtvrtek od 21 h (až do října t.r.), Petr Chobot na https://www.petr-chobot.eu/sls_svetovemeditace.htm zase vyhlašuje meditace na odvrácení válečného konfliktu na data vždy 3 dny před úplňkem opět od 21 h (půlhodinová meditace) a dnes jsem dostala e-mail vyzývající k meditacím tuto neděli 19.09.2010 od 22 h a středu 22.09.2010 od 21 h. Nebudu tedy udávat žádný konkrétní datum ani čas – nechám to plně na vašem cítění. Jak jsem ale již dnes psala jedné své přítelkyni – Matka Tereza se vždy odmítala účastnit PROTIVÁLEČNÝCH pochodů, ale říkala: „Uspořádejte pochod za Mír a já přijdu.“ A tak tedy i já se přidávám. Nespojujme se proti válce, ale pojďme se spojit v prosbě, modlitbě či meditaci za mír, lásku a světlo. Jestli dáváte přednost hluboké meditaci v tichu nebo zda „pouze“ vyšlete tuto myšlenku a prosbu ze svého Srdce či zda se za toto pomodlíte, je čistě na vás. Není nic co by bylo „špatně“ nebo „méně dobře“. Pokud se spojíme v určitou dobu všichni naráz, jistě to bude mít velikou váhu, ale nezapomeňme, že čas ani prostor ve skutečnosti neexistují – takže v rámci kvantového vnímání je jakýkoli „čas“ ten správný. Nechávám to čistě na vás...

 

Teď už ale jako poslušná holčička (trochu přerostlá) končím :-). Mějte se krásně.

 

Ze Srdce,

 

 

M.