Co kdybychom všichni stáli při sobě? 11. června 20:00-20:05 - PROBĚHLO

09.06.2011 02:22

Alecia Keepers, Bev Malik, Ryan Mathie - Tree of Life Celebration (skupina na FB)

 
Pokud budeme všichni stát při sobě, s každým a pro každého - uvidíme opravdovou velikost druhých a velikost v nás samých. Mohli bychom - jednoho dne - ukončit hlad, utrpení a války na této planetě. Opravdu věříme, že je to možné.

Na celém světě se koná tato akce - je to jednoduchý, ale důležitý krok ve sjednocování - s každým, pro každého od 20:00 do 20:05 (CZ čas) v sobotu 11. června 2011.

Vše, co pro to musíte udělat pro to, abyste sehráli svou úlohu, je zastavit se ve 20:00 h (ať budete dělat cokoli), vyjít na ulici a po dobu 5 minut jen tak postát s lidmi a procítit to, že ve stejnou dobu se zastavily i tisíce dalších lidí po celém světě. Vnímejte naši skutečnou velikost jako lidstva a lidských bytostí, které jsou vzájemně v jednotě, harmonii, přijetí, lásce, radosti a MÍRU.

Podívejte se na video (viz níže).

Pak se zeptejte sami sebe tyto 2 věci:

1) Jak by se mi žilo ve světě, kde VŠICHNI stojí při sobě?

2) Co jsem ochotný udělat a případně jaké akce uspořádat (ať už velké či malé) - v mém domě, čtvrti, zaměstnání, komunitě, zemi, na světě - aby se to skutečně stalo?

Toto se děje všude, na každé ulici, v jakékoliv zemi a je to pro každého z nás. V současné době se připojilo více než 75 zemí po celém světě a usilujeme o 10.000 lidí ze 100 zemí, tak bychom rádi, abyste se zúčastnili také (připojte se k nám na FB a odpovězte, zda se zúčastníte a připište vaši zemi - zde: https://www.facebook.com/whatifweallstoodtogether) a tuto akci sdíleli s dalšími.
Pokud uvidíme velikost v jiných, uvidíme ji i v sobě. Pokud budeme stát při sobě, s každým, pro každého a pak přijmeme opatření v souladu s tímto, je možné cokoliv.

Děkujeme,Pozn.: Pokud někdo chce hrát aktivnější roli v podpoře této akce, budeme rádi, když nás kontaktujete a řeknete nám, co byste chtěli přidat. Bez ohledu na to, jak velký nebo malý váš příspěvek bude, všechno přinese změnu. Prosím kontaktujte nás na e-mailu: whatifweallstoodtogether@gmail.comail.com
 
 

Pro www.posvatnesrdce.cz zaznamenala Marie Kuchařová.


 

">