Nepřehlédněte! Hilarion, Kryon, J.Dušek, JJ a MM a Velká Meditační cesta

20.02.2012 23:55

 

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

 

s velikou radostí vám v tento krásný a silný den (20.02.2012 za "pět dvanáct") představuji dnešní příspěvky. Tedy část už jsem přidala dříve jen jsem na ně nestihla upozornit. Čekala jsem, až budou "komplet" a to teď opravdu jsou...!!! :-)

 

1) Jistě už netrpělivě čekáte na Hilarionovo poselství. Tady je.

2) Dalším příspěvkem je delší, ale moc pěkný rozhovor s Jaroslavem Duškem - 2012 bude rokem zázraků.

3) Co by to bylo za příspěvky, kdyby chyběl Kryon? :-D Samozřejmě nechybí! Tentokrát od Barbary Bessen - Ovládnout vnitřní svět.

4) Před několika minutami dorazilo ještě jedno velmi speciální poselství - Jeshua a obě Marie (Magdalena i Matka Marie) "ohlašují" Návrat divoké ženy!

5) Abyste si odpočali a trochu zameditovali, mám tu i krátké video s otázkou Kdo jsi?... Opravdu.

6) No a poslední příspěvek je další dlouho očekávaná cesta do Egypta. Já v tu dobu budu pravděpodobně rodit, ale i tak se této cesty zúčastním alespoň na dálku (a miminko jistě také, podle těch reakcí v bříšku :-D ) a moc se těším! Miloš spolu s Ahmedem naplánovali naprosto úžasnou cestu, která rozhodně stojí za to. Snad si mohu dovolit jednu malou, ale mám pocit že významnou, poznámku "z kuloárů". Miloš je právě teď v zahraničí - nejen že chystá novou knihu, ale především právě teď prochází Mayské památky!!! A pokud vezmeme v úvahu, co všechno se teď děje na těchto posvátných místech, jistě bude toto spojení (Milošem fyzicky zprostředkované) Mayské a Egyptské kultury velmi zajímavé!!! A české samozřejmě také :-).   Takže - Velká meditační cesta - po čakrách Egypta a po stopách bohů a faraónů Slunce (9.-24.dubna 2012). Připravovali jsme tuto cestu již od listopadu, ale dozrála až teď... Kéž přinese nejvyšší dobro pro všechny zúčastněné - Inshallah - a nechť je nám Aton nakloněn :-).
 

No a dnešní foto? Vlastně spíš oznámení - Nick Vujicic se před pár dny oženil! A takhle jim to slušelo...