Nacházení

16.05.2011 15:43

 

Tuším, že včera jsem psala o tom, jak jsem vymalovávala mandalu a přišla mi k ní mantra: "Přímá a jasná inspirace proudí ze všech stran..." a to teda proudí! Čím dál tím víc. A je to super, má to grády.

 

I nadále chodí zkoušky jedna za druhou. Mám tu zrovna "archandělskou návštěvu" a ti jako by kolem mne pokaždé, když něco přijde, rozevřeli křídla či svou náruč a vytvořili tak prostor, abych se mohla plně soustředit na daný úkol. A hned, jakmile ho prožiju (a to se všemi emocemi, které k němu patří) a přijmu to jak to je, ihned mi pošlou zprávu skrze spřízněné dušičky. A to na všech úrovních - zprávy chodí energeticky, v podobě konkrétních slov, mezi řádky a třeba i ve jménech těchto zlatíček. Takže mi do života proudí skrze tato jména "Jaro, Mír, Radost...".

 

No a jak jsem se tak vnitřně zamýšlela nad tím, co ještě "chybí" v magdalenském tématu, začaly přicházet odpovědi. Již před několika týdny Mirka (Mír) říkala, že se jí do toho hlásí i mužské téma... ano, o tom vůbec nepochybuji (Mirka má pro to cit), ale který by to měl být? Jeshua? To se sice nabízí samo, ale on přece již je neoddělitelnou součástí Magdaleny... no a dneska to zacvaklo. Ptala jsem se na radu i vás a odpověď mi přišla od Petry, ačkoli trochu jinak než možná sama v tuto chvíli tuší.

 

Vezmu to malinkou oklikou. Když jsem vytvořila záložku "Hledání", tak jsem v zápětí našla u Petry na stránkách citát (a byl i u Sofie-moudrosti), že hledající stále hledá, kdežto nacházející stále nachází. Tak jsem dnes změnila záložku na Nacházení. Od Petry mi přišla odpověď na otázku ohledně projektu a ta odpověď je moc krásná. No a tak jsem si to jen chvíli nechala prorezonovat svým tělem a pak to tu bylo - Heuréka!!! On v tom všem (alespoň já to tak cítím) chybí PETR!!! Zapomeňte teď na vše, co jste o něm slyšeli. Petr byl vždy ten, který třeba i vedl polemiku a snažil se věcem přijít na kloub. Nebylo pro něj snadné věci přijímat tak snadno a čistě pocitově. Potřeboval je prožít a pochopit. Vidět, cítit, nahmatat. I proto byl vždy tak blízký Jeshuovi. Měl být nástupcem Jeshuy prostě proto, že bylo to spirituální nutné dovést do hmoty!!! No a pak mi do toho ještě zaznělo - ale ony jsou někdy užitečné i pochybnosti... to ale přeci nebyl typický Petr. To byl spíš Tomáš.... No jo, ona je Petra TOMIŠKOVÁ!!! :-D No paráda!!! No a to se mi (a asi nejen mě) prosím teď děje pořád. Jsem zvědavá, jakou to bude mít podobu dál. Připadá mi to trochu jako seriál na pokračování... :-) V tuto chvíli bychom chtěly dodat, že momentálně je "na pořadu dne" tento víkend. Jakou podobu to bude mít dál, to se uvidí. Pokud vás to k nám táhne, napište a pak uvidíme. Prostě teď máme vidět jen přítomnost a tušit příští krok (příští víkend). Účast na tomto semináři vás k ničemu nezavazuje. Jen přijďte.

Vlastně se těch žen se jménem Petra kolem mne míhá tolik (ať už fyzicky či se o nich jen někdo zmiňuje), že je až s podivem, že mi to trvalo tak dlouho. Ale vše je vždy v pravý čas.

 

No a protože se "míhají" i ty ženy, které mají ve jméně Radost, tak pro radost přidávám hned několik věcí:

1) Akci, kterou shodou okolností spoluorganizuje Petra T. - je to Pozvánka na koncert Karla Richarda Marinova.

2) Dvě akce od Světlušky (Radky) - psala k tomu v mailu toto: "Máme ještě několik míst na Kouzelný svět vnitřního dítěte, tak třeba by to někoho z zaujalo a měl by chuť si to s námi uprostřed krásné přírody užít a seznámit se a spojit se svým vnitřním dítětem, léčit jeho bolesti a vzpomínky,objevit jeho radosti a sny. Užít si tance, barev, vůní, pohybu, muzikoterapie, šamanské meditace a dalších radostí, je vítán. A ještě máme s Petrou volná místa na Seminář s vůněmi Rafaela - Draci a Archandělé do Šumperka, kde budeme spojovat nebe se Zemí a otvírat naše srdce pomocí vůní Rafaella. Pokud vyjde počasí, budeme pracovat přímo venku a určitě to bude stát za to. Minulý seminář překonal všechna naše očekávání a vonné
konstelace - to byla krása. Navštívit a promlouvat prostřednictvím vůní s Dračí moudrostí, starým Egyptem nebo se projít Rajskou zahradou, to je
nezapomenutelné. Teď to zažijeme s Draky a Archanděli. Přeji sluníčkový den."

3) Od Ládi M. mi dnes přišel krásný příběh o Žábě optimistce. Miluju příběhy a podobenství, tak jsem ho s velikou radostí přidala. Docela jsem se u něj zasmála.

4) A pak ještě jedno video - je to původně reklama a jmenuje se Síla slov.

 

To už je pro dnešek asi vše. Jdu si "doužít" zvýšenou teplotu a rýmu, abych už je mohla poslat pryč... ;-)

 

Krásný den,

 

 

M.