Nabírejme síly

07.08.2012 20:30

 

 

Tentokrát jen krátce. Přijala jsem zprávu a na základě té píšu toto "doporučení". Opět se mi těžko hledají slova a proto prosím zkuste číst tuto zprávu srdcem:

 

Nabírejme síly a rovnováhu, budeme obojí potřebovat. V srpnu a září máme dostatek času a prostoru na to, abychom se připravili na poslední kvartál tohoto roku. Je nám v tomto nakloněna i příroda a počasí (ač to tak nemusí vypadat) nám vytváří ideální podmínky. Je to ideální příležitost dostat se do rovnováhy ve všech úrovních - posílit tělo, mysl, ozdravit srdce... Je možné, že se nám budou zvyditelňovat staré záležitosti (někdy v novém kabátě) a to někdy i dost intenzivně až téměř drasticky. Nebojte, dá se to všechno zvládnout. Jde o to pochopit, co nám daná záležitost říká a hlavně v každé situaci (i bolesti) opět najít rovnováhu. Přesně jak ale říká Kryon v "Rekalibraci Světla a Tmy" - tato nová rovnováha není cosi stabilního. Vše se mění a proměnlivá je i tato rovnováha. Stále dokola jsme testováni a pokoušeni ze všech stran. Je to ale opravdové požehnání a příprava na to, co přijde...

 

Ne, to není důvod k obavám. Čím lepší získáme "balanc", tím snazší to bude. Teď je příležitost vyrovnat sebe a vyléčit své staré bolesti a zda bylo toto léčení úspěšné zjistíme pouze tak, že se do stejné situace dostaneme znovu!!! Obvykle to byla známka toho, že jsme něco udělali špatně a musíme opětovně projít stejnou lekcí, tentokrát to ovšem může být pouze "zátěžová" zkouška.

 

Od října do prosince pak nastane doba, kdy bude naší nově objevené harmonie, síly a harmonie zapotřebí, abychom se semkli a udrželi světlo a vnitřní mír pro planetu. Není třeba vyslovovat záměry ani směřovat jakoukoli energii či meditaci. Dokonce se ani nemusíme osobně setkávat. Jen pevně stát a svítit jako správný maják... Z našeho světla pak bude samo vyzařovat poznání a také mír a láska. Není to boj dobra proti zlu. Jen prosté bytí v harmonii.

 

 

S Láskou,

 

M.

P.S.: Jůůů a teď mě napadá - co si takhle nakreslit svůj maják (sebe)? A třeba si ho vyvěsit na nějaké viditelné místo...?

P.S.2: Tak mi po 2 hodinách po napsání tohoto miniposelství došlo, že to Lenka Chudějová (https://www.mandalysposelstvim.cz/) věděla už před třičtvrtě rokem, když kreslila tuto mandalu s názvem Rovnováha, kterou najdete v jejím kalendáři právě k měsíci srpnu :-D. A to na ní koukám několikrát denně! :-D :