Miriam - Mirka Petrovičová

23.01.2011 20:35

Dříve:Nyní: (čím dál hezčí)

 

"Oficiálnější" informace 

 

Vede ženské i smíšené skupiny osobního růstu, kurzy a semináře. Zajímá se o historii, mytologii, šamanismus, geomantii a práci s energiemi. Věnuje se individuální a skupinové  terapii v oblasti osobního rozvoje, pracuje s vysokovibračními léčivými energiemi a je průvodkyní na cestě transformace.

 

Od Mirky - osobněji 

Ahoj, tak to jsem já... (viz foto nahoře - v červeném) na jednom z mých seminářů.

Chodím po světě jako nenapravitelná optimistka s vírou, že "dobro a láska vždy zvítězí".

Jsem Průvodce a Nositelka Světla... 

Mým úkolem je předávat dál, co jsem se naučila a pomáhat ostatním objevit a žít světlo v sobě.

"Někdy je prostě potřeba skočit a křídla si připínat až cestou..."

 

A jak jí vidím já:

Když jsem asi před rokem objevila její stránky, téměř jsem ani nedýchala a říkala si, co je to za éterickou bytost. A její zprávy z "břehů Nové Země" na mně působily, jakože už je někde daleko v předu (event. na jiné planetě) a nám sem channelluje... Že bychom se někdy potkaly jsem ani nedoufala. No a uplynul rok a my se nejen potkaly, ale už spolu i rozjíždíme pár společných projektů!!! Obdiv k Miriam trvá, jen jsem jí poznala jako opravdovou ženu z "masa a kostí" (to se tak říká - nezkoumala jsem jí detailně ;-) ) a tak nejenže v její přítomnosti úplně normálně dýchám, ale občas jsem na ní i (s veškerou láskou a úctou) trošičku drzá :-D. Teda s tím dýcháním - její úžasné meditace a nápady mi občas ještě dech berou, ale už je to "lepší" a životní funkce mi tudíž kontakt s ní již neohrožuje :-D.

No a jaká je? Krásná, báječná, tvořivá, stále usměvavá (většinou i rozesmátá) - tvořící, milující, objímající a čarující - jako na těch fotkách dole a nebo jako její webové stránky: www.vnitrnibohyne.cz