Michael, Hilarion, Meditace a ukázka z knihy

21.06.2011 18:21

Milovaná Srdíčka,

 

minulé týdny nebyly zrovna snadné, ale přinesly obrovskou příležitost k růstu a pochopení... Tento týden je jeden z nejsilnějších v tomto roce. Každý den přináší silné energie, nové příležitosti a mnoho meditačních i jiných setkání. Jistě si v něm všichni najdeme to "pravé" a že jej prožijeme v harmonii a radosti.

 

Dnes tu mám opět samé lahůdky:

1) Již včera jsem na tyto stránky přidala několik kapitol z knihy od Diany Cooper - 2012 Budíček lidstva. Víc kapitol již přidávat s největší pravděpodobností nebudu. Berte to jako upoutávku. Diana Cooper i překladatel (ka) a vydavatel s tím měli spoustu práce a nebylo by fér to od nich jen tak zkopírovat. Cena stojí tuším necelých 200,-- Kč a možná je k dostání i v knihovnách. Nicméně na ty úvodní kapitoly se podívejte, jsou moc zajímavé.

2) Opět tu přistál Archanděl Michael - s upozorněním, že Zemí se šíří světelná epidemie :-)

3) Hilarion a jeho channelerka byli na oslavě maminčiných 80. narozenin, tak s malým spožděním ale přeci přidávám jeho poselství. Věřím, že si to oba užili, ale s alkoholem to jistě nepřehnali, protože je poselství opět krásné a dodávající reálného optimismu. :-)

4) Dále je tu Meditace od Rady Moudrých Orionu k dnešnímu dni (a několika dalším) přijaté Evou Puklovou. Meditace je to moc zajímavá a silná a tak i když se mi chce zažertovat, tak si nebudu dělat legraci z hierarchie a nebudu kazit celkový dojem...

 

Dnešní den se koná největší počet meditací a jistě si najdete tu "svoji" či si sami nějakou vytvoříte. Nezapomeňte ale, že dnešním dnem začíná 40 dní vizualizace 5D Nové Země, tak pozor na co myslíte a navrhuji zaměřit se zejména na pocity, které chceme v nové zemi zažívat a brát to více obecně a hlavně v zájmu nejvyššího dobra pro všechny. Ale vy už sami víte, co je to správné.

 

A ještě - před pár dny jsem na novinkách "narazila" na informaci, že si to vědci rozmysleli a zjistili, že se nechystá globální oteplování, ale pro změnu malá doba ledová (kdyby si přečetli Kryona, tak to věděli už dávno...). Tak než ta doba přijde... pojeďte se s námi "ohřát"!!! :-D A užít si pořádnou dovolenou. A pokud vás nelákají Egyptské památky, ale spíš byste se rádi podívali k moři, napište mi, zkusíme zorganizovat ještě týdenní cestu k moři do Dahabu - je tam opravdu nádherně. Pokud by vás bylo víc, stihli bychom to i v červenci a nebo pak v září má tuším Ahmed ještě jeden týden volný.

(P.S.: Přidala jsem do Videí i pár záběrů z některých úžasných míst v poušti, ukázku jídla, které se při takové příležitosti podává a také Tai Chi v podání Ahmeda...)

 

S Láskou Vaše opět Rozverné Posvátné Srdce M.